Kali zaprasza do medytacji przeciwko koronawirusowi


2020.04.04

opublikował:

Kali zaprasza do medytacji przeciwko koronawirusowi

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Koronawirus zbiera śmiertelne żniwo na świecie. Zarażonych jest już ponad milion osób i cały czas wykrywane są nowe przypadki. Naukowcy na całym świecie w pocie czoła pracują nad stworzeniem leku i zahamowaniem rozprzestrzeniającej się pandemii. Z kolei Kali zaproponował w sowich social mediach inną, alternatywną metodę walki z pandemią koronawirusa.

Sprawdź też: Jongmen do Soboty: Doniosłeś na policję na własną żonę

Jak poinformował na Instagramie, w nocy z sobotę na niedzielę otwiera się potężny, kosmiczny portal. Dzięki niemu będziemy mogli opuścić stare struktury świata i wkroczyć na ścieżkę, która poprowadzi ludzkość i planetę do wyzwolenia.

Intencją medytacji jest usunięcie Coronavirusa i wytworzonego wokół strachu, zablokowanie radiacji spowodowanej sieciami 5G oraz pomoc Ziemi w transformacji ku wyższemu wymiarowi – przekazał Kali.

Dodał, że aby to mogło się wydarzyć potrzeba jak największej liczby osób i dusz, które pomogą uwolnić planetę spod panowania negatywnych energii. Chętni mogą dołączyć w niedzielę nad ranem o godz. 4.45. Co trzeba wtedy zrobić?

Usiądź w wygodnej dla Ciebie pozycji i wyprostuj plecy. Zamknij oczy i skup się na własnym oddechu. Zrelaksuj się i wyrażaj w myślach intencję medytacji. (…) Możesz wyobrazić sobie ludzi na całym świecie, patrzących wspólnie w niebo. Wolnych, świadomych istnienia i szczęśliwych. Wystarczy, że wyślesz światu miłość. To najmocniejsza z możliwych energii, posiadająca niesamowitą siłę sprawczą – instruuje Kali.

Dołączycie do światowej medytacji?

Sprawdź też: Bosski Roman zaprasza na lekcje hip-hopu

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Siema ekipa! 4 kwietnia 2020 otwiera się potężny, kosmiczny portal. Mamy sposobność opuścić stare struktury świata, by wkroczyć na harmonijną ścieżkę, prowadzącą ludzkość i planetę Ziemia ku wyzwoleniu. Intencją medytacji jest usunięcie Coronavirusa i wytworzonego wokół strachu, zablokowanie radiacji spowodowanej sieciami 5G oraz pomoc Ziemi w transformacji ku wyższemu wymiarowi. Aby to jednak mogło się wydarzyć, potrzebujemy jak największej liczby osób, dusz, światełek na całym globie, które rozświetlą mroczną przeszłość naszej planety, aby gatunek ludzki uwolnił się spod panowania negatywnych energii. Nie ważne kim jesteś, gdzie mieszkasz i co robisz. Wystarczy, że w niedzielę nad ranem dołączysz do nas o godzinie 4:45. Co musisz robić? Usiądź w wygodnej dla Ciebie pozycji i wyprostuj plecy. Zamknij oczy i skup się na własnym oddechu. Zrelaksuj się i wyrażaj w myślach intencję medytacji. Jeśli intencją jest na przykład chęć niesienia pomocy krzywdzonym dzieciom, wyobraź sobie piękny słoneczny dzień. Górska polana, na niej beztrosko bawiące się dzieci. Są bezpieczne, szczęśliwe i kochane. Przytul je, a sam poczujesz się kochany. Możesz wyobrazić sobie ludzi na całym świecie, patrzących wspólnie w niebo. Wolnych, świadomych istnienia i szczęśliwych. Wystarczy, że wyślesz światu miłość. To najmocniejsza z możliwych energii, posiadająca niesamowitą siłę sprawczą. Gdy poczujesz, że już wystarczy, zadaj sobie na koniec istotne dla Ciebie pytanie. Porozciągaj się, otwórz oczy i nawiąż na nowo kontakt z rzeczywistością. Liczymy na Ciebie. 💚 #k4lion #444portal #qanonpoland #wielkieprzebudzenie #swiatciepotrzebuje #globalnamedytacja

Post udostępniony przez Marcin „Kali” Gutkowski (@k4lion)

Sprawdź też: Sobota komentuje reakcje fanów na doniesienia Jongmena

Polecane

Share This