Kali zaskakuje po raz kolejny w tym roku


2019.12.04

opublikował:

Kali zaskakuje po raz kolejny w tym roku

Foto: P. Tarasewicz / CGMCreativeStudio

Przypomnijmy, że Kali wydał w tym roku bardzo dobrze przyjęty album „Chudy chłopak” nagrany w Magierą. Kilka dni temu, zaskakując wszystkich zapowiedział premierę drugiego krązka w tym roku – „Droga koguta”. Album nagrany w duecie z Flvwlxss ma się ukazać 20 grudnia. Tak kilka dni temu o „Drodze koguta” Kali pisał na swoim Instagramie:

„Przez ostatnie pół roku, miałem sporo problemów a przez nie nazbierało się we mnie wiele gniewu i emocji. W tym roku, po Chudym nie muszę już nic, jednak jubileusz zobowiązuje. Pewne sprawy trzeba zamknąć na dobre, powiedzieć je, wypluć to z siebie… Na Drodze Koguta znajdziecie 11 całkiem nowych utworów z czego większość będzie agresywna… Yakuza jest wstępniakiem a album scharakteryzuje dopiero następny teledysk, zrealizowany do tytułowego numeru.

Na razie nie podam Wam listy gości ale powiem Wam tylko, że jeśli nie spodziewaliście się albumu ode mnie w tym roku, to już kompletnie nie zgadniecie kto się pojawi na DK. (choć z drugiej strony sprytne z Was liski;) Premiera 20.12.2019 Zapraszam do pre-orderu! Czekacie?”

1 grudnia Kali zapowiedział, że w środę ogłosi coś, co zapewne „wystrąci jego fanów z butów”. I zgodnie z obietnica raper, poinformował dziś, że 31 grudnia wyda trzeci w tym roku album. Krążek zatytuowany „INFINITY81”, podobnie jak „Droga koguta” będzie nagrany w duecie raper / prodecent z Flvwlxss’em.

– Tak prezentuje się okładka mojego 3 solowego albumu w tym roku – Flvwlxss x Kali „INFINITY81” – którego premiera odbędzie się w Sylwestra, czyli 31.12.2019. Wydanie limitowane do 5000 szt, nie będzie dostępne w regularnej sprzedaży. Bez dotłoku. Rarytas.

Możliwość zdobycia albumu INFINITY81 będzie możliwa wyłącznie dla pre-orderowiczów albumu „Droga Koguta”. Więcej info na widocznym wizualu oraz jutro. Postaram się odpowiedzieć na pytania w komentarzach.

Polecane


Share This