Kali zdradził, ile kosztuje go produkcja koncertu urodzinowego


2019.07.12

opublikował:

Kali zdradził, ile kosztuje go produkcja koncertu urodzinowego

fot. P. Tarasewicz

Już 27 lipca w katowickim MCK odbędzie się wielki koncert, podczas którego Kali będzie świętował XX-lecie pracy artystycznej i X-lecie Ganja Mafii. Raper szykuje największe koncertowe przedsięwzięcie w swojej karierze. Na scenie gościnnie wspierać go będą Pawbeats Orchestra, O.S.T.R., Paluch, Popek, Włodi, Sarius, Hades, Miodu i Dixon37. Zabraknie za to anonsowanego wcześniej Borixona.

Pierwotnie Kali chciał wystąpić na 30-metrowej, dwupoziomowej scenie. Dziś zdradził, że scena wydłuży się do 36 metrów. – Chyba muszę trochę pobiegać – śmiał się na Instagramie raper, a przy okazji opowiedział o kulisach produkcji przedsięwzięcia.

Przy organizacji wydarzenia pracuje jakieś 200 osób, żebyście mogli doświadczyć epickiego eventu, który jeszcze długo, wszyscy będziemy wspominać.

Ktoś napisał, że hajs mi się będzie po koncercie zgadzać. Powiem tyle. Organizacja #xxgm kosztować będzie jakieś pół miliona złotych. Mam nadzieje, że plecak będzie minimalny 😉 Liczę na Was bo robię to dla Was! Widzimy się! – zachęcił fanów Kali.

Przypominamy, że artysta będzie gościem pierwszego odcinka Flintesencji, podcastu Marcina Flinta, który już w poniedziałek pojawi się na naszych łamach. Póki co zachęcamy do obejrzenia rozgrzewki w postaci Najgorszych Pytań.

Polecane

Share This