Kalwi & Remi Otarli Się O Śmierć


2009.05.07

opublikował:

Kalwi & Remi Otarli Się O Śmierć

Polscy artyści, którzy po międzynarodowym sukcesie singla „Explosion”, od ponad 2 lat wiodą życie na walizkach, w miniony weekend nieomal nie przypłacili życiem kolejnej podróży.

Tym razem Kalwi i Remi, lecąc samolotem do Berlina na plan zdjęciowy nowego teledysku przeżyli chwile grozy, gdy nieoczekiwanie na pokładzie pojawił się specyficzny swąd, a następnie automatycznie opadły maski tlenowe. Pasażerowie na szczęście nie wpadli w panikę, na pokładzie zapanowała konsternacja, zwłaszcza że załoga  nie podała żadnego komunikatu na temat ewentualnej awarii. Ciekawostką jest fakt, że Remi w razie ewentualnego rozszczelnienia samolotu i katastrofy, nawet nie odnotowałby końca kariery, ponieważ…odsypiał zaległości w przerwie między koncertem, a występem w klipie. 

 „Jestem niepoprawnym optymistą, więc od początku miałem nadzieję, że cała ta sytuacja zakończy się jednak miękkim lądowaniem, dlatego bez namysłu chwyciłem za telefon i próbowałem wszystko sfilmować. Niestety stewardessa po kilkunastu sekundach stanowczo nakazała mi wyłączyć sprzęt, co uczyniłem chcąc uniknąć podgrzania i tak gorącej atmosfery” mówi Kalwi.

„Kiedy obudziłem się dopiero przy lądowaniu i zorientowałem się do czego doszło, byłem wściekły na Kalwiego, że mnie nie obudził, abym mógł poprosić którąś z uroczych pasażerek o spełnienie ostatniego życzenia” mówi Remi.

Kalwi & Remi przyjmują tę przygodę jako ironię ze strony losu, jako że swoją nową piosenkę jeszcze przed wejściem do samolotu zatytułowali… „Stop (Falling Down)”.

Polecane

Share This