Kanye i Drake oficjalnie kończą beef


2021.11.17

opublikował:

Kanye i Drake oficjalnie kończą beef

fot. Instagram

Na przestrzeni ostatniej dekady relacje z Kanyego Westa i Drake’a wielokrotnie się zmieniały. Zaczęło się od układu idol-fan, następnie był etap koleżeński, który z czasem przerodził się w rywalizację, a finalnie jeden z najgłośniejszych konfliktów na scenie. Jego ostatnią odsłonę obserwowaliśmy latem. Kanye wstrzymywał premierę swojego albumu „DONDA”, próbując zaszkodzić krążkowi „Certified Lover Boy” Drizzy’ego, a po premierze zalał centrum Toronto reklamami outdoorowymi promującymi swój album. Znacznie brutalniejszą zagrywką było ujawnienie publicznie domowego adresu Drake’a przez Westa w sieci. Kanye zrewanżował się w ten sposób za wymierzone w niego wersy Kanadyjczyka w w kawałku „Betrayal” Trippiego Redda.

Wygląda jednak na to, że panowie dojrzeli do tego, by zostawić niesnaski za sobą. Artyści po latach pogodzili się w Toronto, co Ye potwierdził w mediach społecznościowych, publikując zdjęcie z Kanadyjczykiem. Fotce, na której znalazł się także J Prince, towarzyszy wymowne emoji z gołębiem pokoju. Na instagramowym profilu J Prince’a znajdziemy także krótkie wideo, na którym skonfliktowani do niedawna raperzy się obejmują.

Jako pierwszy publicznie rękę do zgody wyciągnął Ye, zapraszając Drizzy’ego do uczestnictwa w organizowanym przez niego 7 grudnia w Los Angeles evencie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez ye (@kanyewest)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez J Prince (@jprincerespect)

Polecane

Share This