Kanye West i JAY-Z wydadzą kolejną wspólną płytę?


2018.09.09

opublikował:

Kanye West i JAY-Z wydadzą kolejną wspólną płytę?

fot. mat. pras.

Kanye West zapowiedział kontynuację „Watch the Throne”, albumu, który wspólnie z JAYEM-Z wydali w 2011 roku. – Throne 2 wkrótce – napisał na Twitterze artysta z Chicago.

W 2016 roku podczas trasy promującej „The Life of Pablo” West zapowiedział, że nigdy nie nagra z Hovą „Watch the Throne 2”. Raper zarzucał wówczas JAYOWI-Z, że opuścił go w potrzebie i nie odbiera od niego telefonów. Westowi nie podobało się także zaangażowanie Shawna i Beyonce Carterowie w kampanię Hillary Clinton.

W ostatnich dwóch latach relacje Kanyego i Hovy wyraźnie się ochłodziły. W wywiadzie udzielonym Davidowi Lettermanowi mówił o Weście: – Jest dla mnie jak brat, ale czy w rodzinie nie dochodzi czasem do sprzeczek?

Na wyprodukowanej przez Westa tegorocznej płycie „Daytona” Pushy-T JAY-Z figuruje jako współautora dwóch utworów – „The Games We Play” i „Infrared”. Nigdy nie dowiedzieliśmy się, czy są to nowe rzeczy, czy też może odnalezione przez Kanyego w szufladzie strzępki starych piosenek. Ostatnią współpracą Westa i JAYA-Z był utwór „Pop Style” z albumu „Views” Drake’a. Kanye i Hova funkcjonowali w opisie kawałka jako The Throne.

Polecane

Share This