Kanye West: „To nie jest niepełnosprawność, tylko supermoc”


2018.06.04

opublikował:

Kanye West: „To nie jest niepełnosprawność, tylko supermoc”

fot.: mat. pras.

Kanye West zmaga się z poważną chorobą. Powiedział o tym w wywiadzie dla TV Big Boy West. Dwa lata temu zdiagnozowano u niego „zaburzenia psychiczne”. – To nie jest niepełnosprawność, tylko supermoc. Pomyśl sobie o ludziach, którzy mają taką przypadłość jak ja. Oni nie mogą zrobić płyty, ale dzięki mnie poczują się lepiej, nie bedą w tym sami – powiedział raper, który nie podał nazwy choroby, ale można się domyślić, że chodzi o zaburzenia dwubiegunowe, o których wspomina na płycie. W tej samej rozmowie West opowiedział o znaczeniu tytułu: – Wierzę, że „ye” jest najczęściej używanym słowem w Biblii. W Biblii to znaczy „ty”.

W innym wywiadzie, tym razem z Power 106 FM, Kanye West opowiedział o historii powstania „ye”. – Po wywiadzie dla TMZ (na początku maja, przyp. red.), zmieniłem cały album – powiedział Kanye.

W najbliższy piątek, 8 czerwca, odbędzie się premiera kolejnego projektu rapera. Będzie to wspólny album z Kid Cudim – „Kids See Ghosts”. Będzie to trzecia wydana w przeciągu dwóch tygodni płyta, w której maczał swoje palce. Pierwszym była „Daytona” Pushy T wydana 28 maja.

Polecane

Share This