Kara: „Dziś stoję na dwudziestym piętrze, się zastanawiam czy w ogóle chce se pożyć jeszcze”


2022.07.30

opublikował:

Kara: „Dziś stoję na dwudziestym piętrze, się zastanawiam czy w ogóle chce se pożyć jeszcze”

20 piętro, to pierwszy solowy kawałek Kary w 2022 roku. Tym utworem raperka z Krakowa rozpoczyna prezentowanie nowych numerów na kanale StoproRap.

Po wydaniu albumu „Deszcz”, Kara dzieliła się z fanami kolejnymi klipami do numerów, które znalazły się na trackliście jej debiutanckiego wydawnictwa. Teraz przyszła pora na nowy, bardzo osobisty i emocjonalny singiel, który rozpoczyna kolejny etap w muzycznej drodze raperki.

Przypomnijmy, że pomimo propsów od kolegów ze sceny Kara nie zawojowała rynku krążkiem „Deszcz”. Wydawnictwo zadebiutowało na trzynastej pozycji Olisu, ale już po tygodniu opuściło zestawienie. Artystka nie ukrywał, że odbiór płyty ją rozczarował, i wskazywała też przyczyny tego stanu rzeczy. Raperka deklarowała jakiś czas temu, że wydawca rzucił ją na głęboką wodę i po prostu nie podołała. Przy okazji Kara porównywała współpracę ze StoproRap z tym, jak pracowało jej się w 3Y Gun Labelu, przyznając, że u wcześniejszego wydawcy miała komfort pracy, ale nic więcej.

– Jak robiłam płytę w 3Y, było o wiele lepiej. Miałam dostępne studio, nie musiałam się z niczym spieszyć i był luz. Miałam ludzi od wszystkiego, ale poza tym c***a z tego miałam. Jeżeli chodzi o płytę na StoproRap, musiałam sama wszystkim się zajmować: bity, klipy, dopasowanie numerów. Pierwszy raz robiłam coś sama i miałam za dużo na bani. Wiem już, jakie błędy popełniłam i ciągle się uczę. Myślę, że moje ruchy na przyszłość będą bardziej przemyślane – zapowiedziała artystka.

Polecane

Share This