Kim Kardashian publikuje rozmowę, w której Taylor Swift godzi się na tekst „Famous” Kanye Westa.


2016.07.19

opublikował:

Kim Kardashian publikuje rozmowę, w której Taylor Swift godzi się na tekst „Famous” Kanye Westa.

„Gdzie jest wideo, w którym Kanye dzwoni do mnie informując, że nazwał mnie „suką” w swojej piosence? Ono nie istnieje”.

Trwa awantura między Taylor Swift a Kanye Westem. Na płycie „The Life of Pablo” West umieścił utwór „Famous”, w którym nawija: „Mam wrażenie, że nadal mógłbym uprawiać seks z Taylor, ponieważ uczyniłem tę sukę sławną”. Jak łatwo się domyślić Taylor Swift nie spodobały się te słowa. Artystka dała temu wyraz m.in. w trakcie swojego przemówienia na gali Grammy. „Wszystkim młodym dziewczynom chciałabym powiedzieć, że na waszej drodze znajdą się ludzie, którzy będą chcieli podciąć wam skrzydła albo zgarnąć laury za wasze sukcesy, za waszą sławę. Jeśli skupicie się na tym, co robicie, i nie pozwolicie, by ktoś odwrócił waszą uwagę, pewnego dnia osiągniecie to, co chcecie” – mówiła wówczas. Kanye bronił się mówiąc, że przed publikacją „Famous” uzgodnił z wokalistką treść utworu. West zaznaczył przy tym, że ma dowody na to, iż faktycznie odbył taką rozmowę ze Swift.

W niedzielę w sieci pojawiły się snapy Kim Kardashian, żony Kanye Westa, dokumentujące rozmowę rapera i wokalistki. W nagraniu widać Westa rapującego dla Taylor fragment: „For all my Southside niggas that know me best / I feel like me and Taylor might still have sex”. West mówi, że jego zdaniem ten fragment jest „cool”, na co Taylor z uśmiechem odpowiada: „Wiem, to brzmi jak komplement”. West ucieszył się z takiej reakcji i przyznał, że bardzo cieszy go fakt, że Swift doceniła fragment mający być – jak sam zaznaczył – z przymrużeniem oka. Problem w tym, że West nie rapuje już dalszej części, czyli fragmentu „I made that bitch famous”, a cała afera wywiązała się właśnie o niesławne „bitch”.

W odpowiedzi na snapy Kim, Taylor opublikowała na Instagramie oświadczenie, w którym oskarża małżeństwo Westów o kłamstwo. Gdzie jest wideo, w którym Kanye dzwoni do mnie informując, że nazwał mnie „suką” w swojej piosence? Ono nie istnieje, ponieważ coś takiego nigdy nie miało miejsca. Nie dostaniesz kontroli nad czyjąś emocjonalnością nazywając go „suką” przed całym światem. West obiecał odtworzyć cały utwór, ale nigdy tego nie zrobił – pisze Taylor. Wokalistka ustosunkowała się także do faktu pojawienia się w sieci nagrania dokumentującego rozmowę pisząc: Ten moment, w którym Kanye sekretnie nagrywa twoją rozmowę telefoniczną, a Kim publikuje ją w Internecie.

 

 

Polecane

Share This