Karian w nowym klipie promującym Młode Wilki 7

"Gadu gadu" już w sieci.


2019.10.21

opublikował:

Karian w nowym klipie promującym Młode Wilki 7

fot. mat. pras.

Młode Wilki nadciągają, by rozdawać karty. To już siódma edycja flagowej akcji promującej nowe twarze na polskiej scenie hip-hopowej. Od kilku miesięcy serwis Popkiller otrzymywał niezliczoną ilość pytań „kiedy Młode Wilki” – wraz z początkiem października znaki zapytania stopniowo zaczęły znikać.

Po otrzymaniu całego składu pora na zamianę kolejności i maraton 12 solowych teledysków w ciągu 6 dni, ukazujących się w każdą środę i niedzielę. Po gorąco przyjętym singlu „Koła” Okiego, który świetnie radzi sobie zarówno na YouTube jak w serwisach streamingowych nastrój całkowicie się zmienia…

Drugi singiel, „Gadu gadu” Kariana, to sentymentalna podróż do dawnych czasów, dawnych emocji i dawnych rozmów z użyciem kultowego komunikatora… Jesiennie, klimatycznie, nostalgicznie. Utwór porwał także samo GG.pl, które postanowiło oficjalnie go wesprzeć. Numer wyprodukował Tajfun, a za klip odpowiada Improbros.

Płyta „Popkiller Młode Wilki 7” ukaże się już 29 listopada – wersję specjalną można zamawiać już w preorderze na tej stronie.

Polecane

Share This