„Karmagedon” TDF-a i Sir Micha w trzech wersjach


2019.04.16

opublikował:

„Karmagedon” TDF-a i Sir Micha w trzech wersjach

foto: P. Tarasewicz

Do premiery nowego albumu TDF-a i Sir Micha zostało coraz mniej czasu. „Karmagedon” trafi do sprzedaży już 9 maja. Tede zdradził, że wydawnictwo doczeka się aż trzech wydań. Dostępna w preorderze wersja specjalna oznaczona jako „Karmagedon XL” będzie zawierać 18 utworów. NWJ potwierdza, że „normalne” wydanie, które trafi do szerokiej dystrybucji, będzie uboższe, ale nie zdradza o ile kawałków.

Co z trzecią wersją? Tede i Sir Mich przygotowali także dodatkową edycję specjalnie dla użytkowników TIDALA. Jej szczegóły poznamy jednak prawdopodobnie dopiero w chwili premiery.

W trackliście obok znanych już kawałków „Boatever”, „One Star”, „R. Kelly” i „Gangin'” znajdą się ponadto m.in. „Cafe O’Belga” oraz „Hoespicjum”. Wydawnictwo nadal można zamawiać w preorderze.

Tede wznawia „Notes 3D”

Warto przy okazji wspomnieć, że 9 maja oprócz „Karmagedonu” ukaże się także reedycja „Notesu 3D”. To wydawnictwo także można już zamawiać w przedsprzedaży. Przypomnijmy, że wśród gości zaproszonych na wydany w 2010 roku krążek znalazła się m.in. Setka, którą usłyszymy również na nowej płycie.  Artystka zaśpiewała w singlowym utworze „R. Kelly”, ale pojawi się także w innym kawałku.

Agatka rapuje w najsztywniejszym utworze na płycie zapowiadał kilka dni temu Tede.

Polecane

Share This