Karol Strasburger i Ewa Gawryluk wampirami w nowym teledysku Nocnego Kochanka


2022.04.27

opublikował:

Karol Strasburger i Ewa Gawryluk wampirami w nowym teledysku Nocnego Kochanka

fot. kadr z wideo

Miesiąc po premierze utworu „Cudzesy” Nocny Kochanek prezentuje kolejny singiel z nadchodzącego, szykowanego na jesień albumu. Po dywagacjach o wyższości darmowych wyrobów tytoniowych nad kupionymi za swoje, przyszedł czas na pochylenie się nad problemem pewnego wampira, który ze względu na swój wstręt do krwi został wegetarianinem.

„Wampir” doczekał się klimatycznego teledysku, w którym widzimy muzyków Nocnego Kochanka w wampirzej odsłonie, której nie powstydziłby się nawet Drakula. Gościnnie na ekranie pojawili się także Ewa Gawryluk i Karol Strasburger, wcielający się w rolę rodziców nietypowego wampira cierpiącego na hemofobię.

Ponieważ nasz Arkadiusz ma wyjątkowe zdolności aktorskie, postanowiliśmy obsadzić go w roli wampira. Potrzebowaliśmy jednak także aktorów, którzy zagrają jego rodziców. Jako że kilka lat temu poznaliśmy się z Ewą Gawryluk, marzyliśmy by kiedyś wystąpiła w naszym klipie. Teraz nadarzyła się idealna okazja. A mężem Ewy w „Pierwszej miłości” jest Karol Strasburger, kto nie chciałby mieć Karola Strasburgera w teledysku? – komentuje wokalista Nocnego Kochanka Krzysztof Sokołowski.

Ewa Gawryluk mimo swojej długiej listy ról, które miała okazję zagrać zarówno w filmach, serialach jak i na deskach teatrów, nie kryje entuzjazmu związanego z projektem:

Nocnego Kochanka znałam „ze słuchu”. Pierwszy raz zobaczyliśmy się kilka lat temu, tankując na tej samej stacji benzynowej w drodze na Cieszanów Rock Festiwal. Oni już wtedy brali tę droższą benzynę… W związku z tym, nie zdziwiłam się, kiedy zaproponowali mi udział w swoim teledysku – wiedzieli, że dużo nie wezmę. Rola wampirzycy i możliwość stania się, chociaż na jeden dzień, matką ojca Arkadiusza, zrekompensowała mi niską temperaturę panującą w zamku Roztoka na Dolnym Śląsku. A tak serio, bardzo cenię chłopaków za ich twórczość, słucham ich od kilku ładnych lat. To była dla mnie radość i przyjemność pracować na planie z profesjonalną, pod każdym względem, ekipą. Mam nadzieję, że sprostałam zadaniu i nie wytną mnie w końcowej fazie montażu.

Także Karol Strasburger uważa realizację klipu Nocnego Kochanka za bardzo ciekawą przygodę:

Kiedy z Ewą braliśmy ślub w serialu „Pierwsza miłość”, nie sądziłem, że kiedyś zostaniemy także małżeństwem wampirów. Nocny Kochanek sprawił, że stało się to faktem i to całkiem przyjemnym. Praca przy nowym teledysku zespołu była super doświadczeniem, przebiegła w miłej, ale jednocześnie bardzo profesjonalnej atmosferze. Mury zamku Roztoka tworzyły niesamowity nastrój, a razem wszystko złożyło się na świetną przygodę.

Polecane

Share This