Kasia Nosowska z ofertą dla królowej Elżbiety


2020.01.24

opublikował:

Kasia Nosowska z ofertą dla królowej Elżbiety

fot. mat. pras.

Katarzyna Nosowska opublikowała na swoim instagramie odezwę do Królowej Elżbiety. Wokalistka chciałaby wypełnić lukę, która powstała w rodzinie, po odejściu z dworu Harry’ego i Meghan:-)

– Dzień dobry, tu Kasia i Paweł. W związku ze zwolnieniem się miejsca po Meghan i Harrym, my ewentualnie bylibyśmy zainteresowani. Zwracam się tutaj do królowej. Tylko proszę szybko dać znać, bo nie wiemy, czy wracać bezpośrednio do kraju, czy może od razu do Londynu. Nam by się takie życie podobało, gdyż nie mamy planów na ten rok – mówi Kasia.

– W życiu – wtrąca mąż Katarzyny.

– Cicho bądź, mąż bredzi – ucisza go wokalistka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Oferta.

Post udostępniony przez Nosowska (@nosowska.official)

W kolejnym poście zamieszczonym przez Nosowską widzimy fotomontaż przedstawiający Katarzynę i jej męża jako dworzan. Przy zdjęciu pojawił się oczywiście komentarz artystki. Tym razem, wokalistka jest już nieco bardziej otwarta i mocno skraca dystans, zwracając się do królowej “Droga Elu”:-)))

Droga Elu, chyba mogę się tak zwracać..Czy możemy ściągnąć z Polski nasze meble ikeowskie, czy przyjdzie nam na tych Waszych antykach siadać? Mąż zapytuje, czy Filip gra na jakichś instrumentach, bo mogliby sobie jaką komnatę na salkę prób przysposobić i pograć dla przyjemności.. Czy mogę na hasło „duchess of sussex” dawać rabaty folołersom? Nie mogę się już doczekać naszych wspólnych wieczorów, pogaduszek o modzie. Do zobaczenia jutro, w pałacu! Kate &Paul fotomontage @eweeeek

Polecane

Share This