Katarzyna Stankiewicz wróciła. Nowy klip już dostępny

Sprawdź "Lucy" byłej wokalistki Varius Manx.


2014.08.24

opublikował:

Katarzyna Stankiewicz wróciła. Nowy klip już dostępny

„Tell me why I`m here and tell me what I believe is it right for me and tell me if I`d do my best (…)”, tak zaczyna się opowieść, inspirująca twórców na świecie, a którą opowie nam Katarzyna Stankiewicz już we wrześniu. Jej nowy album „Lucy And The Loop” to muzyczny spektakl zamknięty w dziesięciu piosenkach.

Wokalistka właśnie wróciła z Lyon we Francji, gdzie kończyła prace przy post produkcji teledysku, za realizację którego jest odpowiedzialna francuska agencja Paperboys.

Miejcie oczy szeroko otwarte, bo mam dla Was kilka niespodzianek. O pierwszej z nich opowiem już teraz. „Lucy And The Loop” to nie tylko mój nowy album, nad którym pracowałam ostatnie cztery lata, to multidyscyplinarny projekt, w który zaangażowali się artyści z całego świata – powiedziała przy okazji premiery klipu „Lucy” artystka. Całe to inspirujące szaleństwo powiększa się z miesiąca na miesiąc, wywołując na mojej twarzy coraz szerszy uśmiech. Do tej pory byłam twórcą i czerpałam inspiracje z zewnątrz. Przy projekcie „Lucy And The Loop” wszystko zaczęło się we mnie. Każdy dźwięk, każde słowo – jakkolwiek dziwacznie to nie zabrzmi – wyszło z moich kości, wątroby, paznokci, każdy utwór na płycie jest każdą literą mojego imienia i nazwiska, i każdym rokiem który spędziłam na tej ziemi. Dziś jestem twórcą spełnionym, moja praca inspiruje innych twórców, dzięki czemu powstają obecnie na świecie kolejne dzieła, a projekt „Lucy And The Loop” rozrasta się o następne kraje, tworząc nieskończoną pętlę tworzenia. Będzie genialnie jeśli nigdy się nie skończy. Przekonajmy się.

Teledysk do piosenki „Lucy” powstał na Islandii. Płyta nie ma singla, a każdy utwór jest niezależny, jednak słuchane wszystkie razem tworzą opowieść. Jaką? Już niebawem więcej informacji na ten temat.

Polecane