Katy Perry chce być jak Gwen Stefani


2009.08.07

opublikował:

Katy Perry chce być jak Gwen Stefani

Marzeniem Katy Perry jest staż na scenie godny Gwen Stefani. Wokalistka zdaje sobie jednak sprawę, że aby coś takiego osiągnąć, potrzebna jest nie tylko nieustanna praca, ale przede wszystkim czas. A tego, jej zdaniem, może zabraknąć, gdyż przemysł muzyczny bywa kapryśny i w obecnych czasach mało komu pozwala zagrzać miejsce na scenie dłużej niż na kilka sezonów.

„Gdy dorastałam, chciałam być jak Gwen Stefani… To nie wyścig, to maraton. Wciąż to sobie powtarzam. Myśl o wielkim obrazie”, napisała piosenkarka na swoim profilu Twitter. „Myślę, że przemysł muzyczny jest dziś dziwny, i nie chodzi mi o ludzi. Cóż, rynek nie pozwala ci dorosnąć, wszystko musi być teraz, natychmiast. A Gwen Stefani miała na to 15 lat. Ja nie mogę tyle czekać. Nie wiem, czy ludzie chcą dziś obserwować rozwój gwiazdy, tak jak kiedyś. Muzyka to nie fast food… Powinna się zmieniać i rozwijać, to nie może być rywalizacja o to, kto jest na topie.”

„Obawiam się, że to wina internetu”, dodała Katy. „Dziś od wokalistek oczekuje się, że na starcie będą taką Beyonce lub Madonną. Zapominamy, że te piosenkarki siedzą w biznesie już 15-25 lat. Dziękuję wszystkim tym nowym, wspaniałym fanom i mam nadzieję, że będziecie dorastać wraz ze mną.”

Polecane

Share This