Katy Perry publikuje wideo do nowego singla


2020.07.15

opublikował:

Katy Perry publikuje wideo do nowego singla

fot. kadr z wideo

Po piątkowej premierze audio czas na wideo towarzyszące tytułowemu utworowi z nadchodzącej płyty Katy Perry. „Smile” ukaże się 14 sierpnia i będzie następczynią „Witness” z 2017 roku.

Napisałam tę piosenkę, gdy przechodziłam jeden z najbardziej mrocznych okresów swojego życia. Gdy słucham „Smile” teraz, jest to dla mnie świetne przypomnienie, że udało mi się przejść przez kłopoty. To trzy minuty pełne energii i nadziei – komentuje artystka.

Pierwszym klipem promującym nadchodzący materiał było opublikowane w marcu „Never Worn White”, z którego fani dowiedzieli się, że wokalistka jest w ciąży. W maju Katy zdradziła, że wspólnie z Orlando Bloomem spodziewają się córki.

Sprawdź też: Katy Perry z nowym klipem i sensacyjną wieścią

Od czasu debiutu Katy Perry w barwach Capitol Records z „One of the Boys” (2008), artystka zgromadziła ponad 40 miliardów streamów i sprzedała 45 mln egzemplarzy albumów. Jej kolejne albumy – „Teenage Dream”, „PRISM”, „Witness” – przyniosły mnóstwo światowych hitów. Niedawno artystka wydała single „Never Really Over”, „Never Worn White”, „Small Talk” i „Harleys in Hawaii”. Wyświetlenia klipu „Roar” z 2013 przekroczyły 3 miliardy – Perry jest pierwszą wokalistką solową, której udała się ta sztuka. Katy była też pierwszą artystką, której cztery klipy przekroczyły pojedynczo miliard wyświetleń. „Firework” i „Last Friday Night” przekroczyły milion, a „Dark Horse” ma ponad 2,7 miliardów. Występ Katy Perry z przerwy finału Super Bowl w 2015 jest najpopularniejszym w historii wydarzenia. Artystka należy do elitarnego klubu RIAA 100 Million Certified Songs.

Katy Perry to nie tylko gwiazda muzyki, ale też aktywistka. Współpracuje m.in. z UNICEFem, działa na rzecz osób żyjących z HIV/AIDS, wspiera także akcje na rzecz zdrowia, edukacji i równości. W 2016 roku otrzymała Audrey Hepburn Humanitarian Award.

Polecane

Share This