Katy Perry straciła przytomność na planie Idola? Fakt czy element show?


2020.02.24

opublikował:

Katy Perry straciła przytomność na planie Idola? Fakt czy element show?

fot. Instagram / @katyperry

W miniony czwartek w mediach pojawiła się informacja o tym, że Katy Perry straciła przytomność na planie American Idol, w którym pełni rolę jurorki. Nieoficjalnie mówiło się, że przyczyną zasłabnięcia artystki był ulatniający się gaz. Media obiegło wówczas nagranie, na którym można było zobaczyć Katy, która resztką sił informuje straż pożarna o swoim stanie, a następnie upada.

Artystka wróciła do tej sytuacji kilka godzin temu, publikując na Instagramie nagranie z momentu, w którym ratownicy udzielają jej pomocy, a także kilka zdjęć.

Ja informująca grupowy chat o całej dramie na żywo – napisała Perry.

To, że artystka ma dystans do sytuacji, da się zrozumieć. Podejrzenia fanów wzbudziło natomiast coś innego. American Idol jest w tej chwili na etapie castingów, co oznacza, że telewizja nie emituje odcinków na żywo, ale te, które kręcono jesienią. Tymczasem informacja o tym, że artystka zasłabła ujrzała światło dzienne zaledwie kilka dni temu, a Perry w swoim poście zaprosiła fanów do oglądania niedzielnego odcinka, zdradzając, że zobaczymy w nim kulisy zajścia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez KATY PERRY (@katyperry)

Polecane

Share This