KęKę: do hieny dołączają kolejne szkodniki


2018.12.14

opublikował:

KęKę: do hieny dołączają kolejne szkodniki

fot. mat. pras.

We wtorek KęKę podzielił z fanami krótkim komentarzem na temat „ludzkiej hieny”, która próbuje sprowadzić go na złą drogą. Hiena pojawi się w nadchodzącym singlu radomianina „Safari”. Teraz raper przedstawia kolejne typy osobowości przypisując je do innych zwierząt – świni oraz szczura.

Straszna menda – pisze o świni KęKę. – Nie da się z nią rozmawiać po ludzku. Argumenty do niej nie przemawiają. Obrzuca błotem na lewo i prawo. Wszystko niszczy. Podobnie jak Hiena lubi czyjąś krzywdę, tak po prostu, dla zabawy. Wszędzie gdzie się pojawi zostawia brud i chaos. Jak może, to zaszkodzi. Kłamie i insynuuje. Pełno jej w Internecie – dodaje KęKę.

Szczura raper nazywa swoim prywatnym „faworytem”. – Z racji swoich niewielkich gabarytów, nie atakuje wprost jak hiena, czy świnia. Złośliwie kąsa w dogodnym dla siebie momencie. Przez to, że jest dość inteligentny potrafi swoje działania przykryć płaszczykiem niewinnych motywów – komentuje postawę szczura artysta.

O kim jeszcze KęKę opowie w utworze „Safari”? To pozostaje póki co jego tajemnicą. Premiera pierwszego singla zapowiadającego następcę krążka „To tu” wkrótce.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

To jest Szczur. Mój prywatny „faworyt”. Z racji swoich niewielkich gabarytów, nie atakuje wprost jak hiena, czy świnia. Złośliwie kąsa w dogodnym dla siebie momencie. Przez to, że jest dość inteligentny potrafi swoje działania przykryć plaszczykiem niewinnych motywów. A to komentarzyk który jest złośliwy, ale jakby co można wytłumaczyć „że To Tylko beka” He He Ziomek A to „niewinny” donejcik dla chorych nalogowców,nie potrafiących o sobie decydować, który w ostetcznosci przyczynia się do dalszej degeneracji, ale jakby co to „Przecież to tylko rozrywka, ja im nie każe pić” Z ukrycia, w swojej norze, czyni świat gorszym. „ale On przecież nic złego nie robi” Populacja ogromna. Praktycznie nie do zwalczenia. Jego jad jest zarazliwy. Nie znoszę francy. #KęKę #MrKęKę #Safari #Wkrótce

Post udostępniony przez Mr. KęKę (@mrkekeoficjalnie)

Tagi


Polecane

Share This