KęKę raz w życiu chciał zrobić tatuaż. Raper zdradził, jaki to miał być wzór

Wygląda na to, że to dobrze, że nic z tego nie wyszło.


2019.06.01

opublikował:

KęKę raz w życiu chciał zrobić tatuaż. Raper zdradził, jaki to miał być wzór

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Odpowiadając na pytania fanów na Instagramie KęKę podzielił się informacjami na temat planowanej na wrzesień płyty „Mr KęKę”, odniósł się do przysłowiowych „swoich pięciu minut” na scenie, a także zdradził, że raz w życiu chciał sobie zrobić tatuaż.

Jak miałem 18 lat, to chciałem „Siara” w gotyku na plecach. Dobrze, że nie zrobiłem – przyznał Piotr „KęKę” Siara.

Zapytany o to, czy czasami zamiast pojechać na koncert, nie wolałby zostać w domu z rodziną, KęKę zadeklarował, że rozważa, by w przyszłości grać nieco rzadziej.

Nikt mi nie każe grać koncertów. To moja decyzja. Ale coraz częściej myślę o przerzedzeniu kalendarza. Zawsze sobie mówiłem, że to pięć minut i trzeba działać, jak jest okazja. Ale te pięć minut to już sześć lat w trasie i chyba czas trochę więcej w domu być. To już się dzieje zresztą. Sporo miejsc odpuszczam z powodów organizacyjno-technicznych – skomentował artysta.

Raper zdradził, że jego nowa płyta przyniesie pewnego rodzaju rewolucję. Artysta obiecuje, że na „Mr KęKę” będzie śpiewał.

Brzmieniowo myślę, że co płytę trochę się otwieram. Teraz będzie podobnie – obiecał, dodając, że „Mr KęKę” będzie „zarazem bardzo wesołym i bardzo smutnym albumem”.

Tagi


Polecane