KęKę wskazał najważniejszy utwór w swoim dorobku


2019.07.23

opublikował:

KęKę wskazał najważniejszy utwór w swoim dorobku

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Choć w dotychczasowej twórczości KęKę nie zapraszał gości często, zdążył przyzwyczaić fanów do zaskoczeń. Na jego poprzedniej płycie jedynym raperem wspierającym gospodarza był Białas. Obok niego na płycie słyszeliśmy syna radomianina, a także Andrzeja Grabowskiego i Sarsę. W przypadku ogłoszeń związanych z nadchodzącym krążkiem „Mr KęKę” także nie brakuje zaskoczeń – wiemy już, że szefa Takie Rzeczy Labelu wokalnie wesprą Paluch, Grizzlee i Paweł Domagała. Teraz artysta zdradził, że na piątą płytę w jego karierze dograł się również Sebastian Riedel.

Kę opublikował na instagramowym profilu fragment nowego utworu „Drogi tato”. W końcówce nagrania słyszymy lidera Cree, syna legendarnego wokalisty Dżemu. Radomianin zdradził przy okazji, że to wyjątkowa piosenka w jego dotychczasowej dyskografii.

„Drogi tato” to chyba mój najważniejszy na chwilę obecną utwór. Nie tylko na „Mr KęKę”. W całym dorobku. Udało mi się do niego zaprosić kogoś naprawdę wyjątkowego. Ciekawe czy ktoś się domyśli, kto to. Słuchajcie do końca. Nie mogę się doczekać, aż go usłyszycie. To tego czasu jeszcze trochę zostało, ale nie mogłem się powstrzymać, przed pokazaniem wam fragmentu – skomentował artysta.

„Mr KęKę” ukaże się 13 września. W sklepie wytwórni Takie Rzeczy trwa przedsprzedaż edycji specjalnej albumu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Mr KęKę (@mrkekeoficjalnie)

Polecane

Share This