KęKę wybiera ulubione zespoły disco polo, filmy i seriale


2021.02.10

opublikował:

KęKę wybiera ulubione zespoły disco polo, filmy i seriale

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

KęKę zdradził swój TOP 3 jeśli chodzi o zespoły disco polo. Na szczycie zestawienia znalazł się oczywiście Akcent Zenka Martniuka, na drugie miejsce trafili Playboysi. Stawkę zamknął zespół Boys. Fani pytali rapera także o jego ulubione filmy i seriale. I tak na szczycie zestawienia najlepszych filmów znalazł się klasyk – „Skazani na Shawshank”. Wśród seriali zwyciężył natomiast „The Wire”. Na dalszych miejscach wśród ulubionych obrazów KęKę znalazły się takie klasyki jak „Chłopcy z ferajny”, „Ogniem i mieczem”, „Sopranos: i „07 Zgłoś się”.

SPRAWDŹ TAKŻE: Bestsellery Empiku: Rapowi artyści zwyciężają w kategoriach odkrycie i wydarzenie roku. Nosowska z nagrodą w kategorii Literatura Piękna

KęKę o nowym albumie: Brzmi trochę jak na „Rzeczach”

Radomski raper ujawnia kulisy powstawania albumu „Siara”

Niedawno KęKę ujawnił tytuł swojego nadchodzącego wydawnictwa i odpalił preorder nowego krążka. Kilka dni później raper ujawnił, że „Siara” jest jego najlepiej sprzedającym się albumem. Teraz radomski raper wrzucił zdjęcie z domowego studia, w którym powstał album „Siara” i EP-ka „Bis” oraz ujawnił, że sam był swoim realizatorem. Podkreślił przy tym, że zarówno warunki w jakich powstały kawałki oraz to, że był realizatorem nie wpłyną na brzmienie nadchodzącej płyty. Będzie miała jednak wpływ na co innego

– Jak już wspomniałem cały album „Siara” i EP-ka „Bis” zostały nagrane w tym o to „studiu” Realizatorem byłem ja sam. Sprawdziliśmy, że nie będzie to miało negatywnych następstw w samym brzmieniu albumu, będzie jednak miało znaczący wpływ na co innego. Otóż, samorealizacja jest niewdzięczna. Nagrywasz, wczuwasz się, nagle musisz coś poprawić, cofnąć, przeklikać. Jest to czasochłonne i wybijające z rytmu – napisał KęKę – Ja rozwiązałem to tak, że bardzo dużo numerów nagrałem zwyczajnie na raz. A w innych nie przejmowałem się małymi niedoskonałościami. W końcowym efekcie jest to chyba mój najbardziej „naturalny” album od dawna. Nawjam bardzo luźno i momentami szorstko. Jednemu się to spodoba drugiemu nie. Ja się jaram. Spina to się z czasami o których nawijam. Brzmi momentami jak na „Rzeczach”. Nie jest to jedyny wspólny mianownik z „Rzeczami”, ale o tym kiedy indziej – dodaje.

Nowe wydawnictwo radomskiego rapera ukaże się 23 kwietnia 2021 roku. Pierwszym singlem zapowiadającym materiał jest dobrze przyjęta przez fanów piosenka „Moja gwardia”.

 

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez CGM.PL (@cgm.pl)

Polecane


Share This