Kelly Osbourne nie do poznania – wiemy jak doszła do takiej formy


2020.08.24

opublikował:

Kelly Osbourne nie do poznania – wiemy jak doszła do takiej formy

Bycie córką „Króla ciemności” to wcale nie taka prosta sprawa. Kelly Osbourne od dziecka narażona była na wielkie zainteresowanie mediów. W wieku 18 lat, córka Ozzy’ego i Sharon wydała swój pierwszy album, zatytułowany „Shut Up” i od tamtej pory zmagała się z różnymi przeciwnościami losu. Jak przystało na córkę rockowej legendy, Kelly ruszyła w niekontrolowany melanż, co spowodowało późniejszą walkę z różnego rodzaju uzależnieniami. Przez lata walczyła także z nadwagą. Kilka dni temu pokazaliśmy Wam zdjęcia odmienionej Kelly. Jej znajomi którzy zobaczyli fotki na jej Instagramie nie mogli wyjść z zachwytu. 35-letnia Osbourne przyznała wtedy, że zrzuciła ponad 40 kilogramów nadwagi. Jak jednak przyznała teraz w jednym z wywiadów były trzy czynniki, które pomogły jej osiągnąć obecna wagę – dieta, ćwiczenia i operacyjne pomniejszenie żołądka.

– Zrobiłam tę operację i jestem z tego dumna. Prawda jest taka, że taki zabieg zmienia tylko wielkość żołądka. Bez odpowiedniej diety i ćwiczeń i tak przybierasz na wadze. Prawda jest taka, że tego typu kurację trzeba zacząć od głowy. Jak już ją naprawisz, to możesz zabierać się za ciało – przyznała Kelly.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Kelly Longstocking is coming into your town The one no one can keep down, no no no no The one who’s fun to be around, woaaahhh woah.

Post udostępniony przez Kelly Osbourne (@kellyosbourne)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

I could not find a sitter so they are coming to work with me!!! Stay safe everyone!! I love you all 💜

Post udostępniony przez Kelly Osbourne (@kellyosbourne)

Polecane


Share This