Kelly Rowland w Universalu


2010.05.22

opublikował:

Kelly Rowland w Universalu

„Myślę, że Kelly jest wielce utalentowaną, piękną kobietą i jestem podekscytowana pracą nad materiałem, który z pewnością okaże się doskonałym albumem” – powiedziała Sylvia Rhone, Prezydent Universal  Motown Records – „ Jako artystka, która rozpoczęła karierę jako członkini  Destiny’s Child, Kelly odnalazła swój styl i czuję się podbudowana jej pozytywną energią”.

„Jestem bardzo szczęśliwa, że będę mogła pracować z Sylvią Rhone i całym zespołem Universalu.” – powiedziała Rowland – „Otoczyli mnie prawdziwą opieką i dali wiarę w sukces. Po namyśle zdecydowałam się podpisać kontrakt z Universal Motown nie tylko dlatego, że gwarantują sukces, ale również dlatego, że artysta jest dla nich na pierwszym miejscu”.

Kelly Rowland popularność zdobyła w 1998 roku jako członkini Destiny’s Child, jednej z najbardziej znanych grup wszechczasów. W 2002 roku Kelly rozpoczęła solową karierę wydając album „Simply Deep”, który dotarł do 12 miejsca zestawienia Billboard 200. W tym samym roku Rowalnd nagrała duet „Dilemma” z Nelly’m, który ukazał się na jego albumie „Nellyville”. „Dilemma” została nagrodzona statuetką Grammy w kategorii Best Rap/Sung Collaboration. Drugi album Kelly z 2007 roku pt. „Ms. Kelly” dotarł do szóstego miejsca na Billboard 200, a jej nakład osiągnął ponad miliona egzemplarzy na całym świecie.

Dzięki zmianie managementu oraz nowemu kontraktowi płytowemu, światowemu hitowi nagranemu wspólnie z Davidem Guettą – „When Love Takes Over”, Kelly Rowland kontynuuje błyskotliwą karierę, która już zaowocowała milionami sprzedanych płyt, światowymi hitami i wieloma prestiżowymi nagrodami, w tym Grammy. Okrzyknięta Królowa Nocy, Kelly aktualnie pracuje nad bardzo oczekiwanym debiutem w barwach Motown, którego przedsmakiem jest nowy singiel pt. „Commander”, nagranym również z Davidem Guettą. Wśród producentów, którzy współpracowali przy nagraniu albumu znaleźli się również Dr. Luke, Stargate, Salaam Remi, Ne-Yo, Rico Love i Esther Dean.

Polecane

Share This