Kendrick Lamar i Pharrell Williams łączą siły


2018.11.14

opublikował:

Kendrick Lamar i Pharrell Williams łączą siły

foto: mat. pras.

Wczoraj prezentowaliśmy imponująco zapowiadający się soundtrack do „Creeda II”. Dziś mamy nowy promujący go singiel. Do „Kill Em With Success”, w którym pojawiają się 2 Chainz, Schoolboy Q oraz Eearz właśnie dołączył numer „The Mantra”, w spotkali się Kendrick Lamar i Pharrell Williams. Producentem utworu jest koordynator całej ścieżki dźwiękowej Mike WiLL Made-It.

W utworach towarzyszących bezpośredniej kontynuacji “Creeda: Narodzin legendy” z 2015 roku usłyszymy plejadę znakomitości. Obok Kendricka i Pharrella znajdą się tam m.in. J. Cole, Nas, Bon Iver, Vince Staples, Lil Wayne, Nicki Minaj, Tessa Thompson i Rick Ross.

Obaj artyści nie narzekają na brak zajęć. Kendrick pojawił się niedawno singlu „Tints” Andersona .Paaka, Pharrella możemy usłyszeć w roli narratora w kinowej wersji „Grincha”.

Polska premiera „Creed II” zaplanowana jest na 23 listopada 2018. Tego samego dnia w sieci pojawi się soundtrack. W rolach głównych ponownie Michael B. Jordan, Sylvester Stallone i Tessa Thompson. Za reżyserię odpowiada Steven Caple Jr.

Polecane

Share This