Kizo: „Parę razy w życiu musiałem odj**ać numer”


2020.07.17

opublikował:

Kizo: „Parę razy w życiu musiałem odj**ać numer”

fot. kadr z wideo

Wiemy już, że w tym roku ma się ukazać album supergrupy Heavyweight, którą tworzą Kizo, Jongmen i Bonus RPK. W sieci właśnie pojawił się klip do pierwszego promującego ją singla „Pod jednym niebem”. W kawałku usłyszymy każdego z trójki raperów zaangażowanych w projekt. Singiel otwiera zwrotka Kizo, który przyznaje, że „parę razy w życiu musiał od**ać numer”. „Wielu z was nie znało Kiza wcześniej bez twórczości / Jak było naprawdę, wie ten co w moim domu gościł” – słyszymy w zwrotce artysty.

Pomysł na Heavyweight powstał naturalnie przy okazji wspólnie spędzonych godzin w studiu. To nie pierwszy raz, kiedy można usłyszeć artystów w takim składzie. Już wcześniej raperzy współpracowali przy kawałku Jongmena – „La Vida Loca”. Zwieńczeniem projektu będzie album, który pojawi się jesienią tego roku.

Nad krążkiem Kizo, Jongmen i Bonus RPK pracowali od wielu miesięcy, a poza tą trójką na płycie pojawią się także inni czołowi gracze polskiej sceny hip-hopowej. Album będzie wybuchową mieszkanką stylów, bengerów oraz bezkompromisowych tekstów.

Polecane


Share This