Kizo zapowiada przerwę wydawniczą i zdradza, kiedy wróci do Fame MMA


2019.12.31

opublikował:

Kizo zapowiada przerwę wydawniczą i zdradza, kiedy wróci do Fame MMA

fot. kadr z wideo

Kizo ma za sobą intensywny rok. Raper wydał w 2019 dwa solowe krążki – „Pegaza” oraz „Złoto i biel”, ponadto wypuścił album nagrany wspólnie z Chillwagonem. Tych, którzy mieli przesyt jego twórczości, Kizo uspokaja, informując, że robi sobie przerwę wydawniczą, by w 2021 wrócić z czymś dużym.

W styczniu pojawi się jeszcze jeden teledysk ode mnie z udziałem Majora SPZ, po czym robię tzw. przerwę wydawniczą dlatego, że w następnym roku będę miał dla was jeden potężny projekt, nad którym pracuję już jakiś czas i jeszcze trochę mi zajmie ukończenie go. Wchodzimy na wyższy level, jednak o tym powiem później. W międzyczasie pojawi się projekt HEAVYWEIGHT, który na pewno wniesie wiele na polską uliczną scenę rapową – zapowiedział Kizo. – Nie zapomnijmy o tym, że Chillwagon 2 zaskoczy jeszcze bardziej – dodał.

W 2020 Kizo zamierza kontynuować swoją przygodę z Fame MMA. Raper ma za sobą nieudany debiut w barwach tej federacji, dlatego liczy na to, że tym razem pójdzie mu lepiej.

W maju wracam do klatki i czeka mnie bardzo ciężka walka na gali Fame, dlatego też będzie przerwa od koncertów, bo muszę się poświęcić temu i czeka mnie mocny tryb przygotowawczy – skomentował.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez BANGER KING (@kizo_wnik_058)

Polecane


Share This