Kobra prezentuje okładkę i tracklistę


2013.10.25

opublikował:

Kobra prezentuje okładkę i tracklistę

„Golden Era” to drugi solowy album Kobry, który ukaże się na rynku 22 listopada nakładem Step Records. Poznański MC przygotował niezwykle kolekcjonerski materiał dla słuchaczy. Nadchodzący krążek Kobry sprzedawany jest w limitowanej edycji 3CD. Artysta, jak i wytwórnia zapewniają: nie będzie dotłoczeń trzeciego, specjalnego krążka. To ściśle limitowana opcja. Taką wersję płyty można nabyć na www.preorder.pl.

Poznański muzyk na swoim nadchodzącym krążku postawił na nowoczesny hip-hop inspirowany najnowszymi trendami z USA. Dzięki muzyce wyprodukowanej w głównej mierze przez SoDrumatica, producenta o sporym prestiżu, album „Golden Era” jest niezwykle świeży i przebojowy. Dodatkową wisienkę na torcie stworzyli beatmakerzy w osobie SherlOcka, PSR-a oraz Świerzby.

Kobra na krążku serwuje single mogące być klubowymi hitami, jak i ulicznymi hymnami. Zaproszeni goście do starannie wyselekcjonowanych utworów, w osobie Zeusa, Soboty, Dioxa, Gedza, Blejka, Kroolika Underwood, Bob One’a, Roks One, Jodsena, Oldasa czy Te-Trisa, dopełniają materiał tworząc integralną i przemyślaną całość.

{reklama-hh}

Album 3CD. Na drugim krążku raper udostępnił słuchaczom instrumentalne wersję swoich utworów. Trzecia płyta to ściśle limitowany singiel „Witam W Mieście 2 RMX” z premierowymi nagraniami i remiksami.

Za projekt okładki odpowiedzialny jest Rafał „Wechter” Wechterowicz.

Tracklista płyty:

1. Intro

2. Golden Era

3. Na muszcce feat. Gedz

4. Potrafię latać

5. Forrest Gump feat. Zeus, Blejk

6. Witamy w mieście 2 feat. Kroolik Underwood, DJ Decks

7. Piją i tańczą feat. Sobota

8. Gruby kot

9. Sukces feat. Bob One

10. Cpś nie tak feat. Oldas, Roks One

11. Na melanż feat. Gedz

12. Miejska mentalność feat. Jodsen

13. Do gwiazd feat. Kroolik Underwood

14. Fuck fest

15. Spokojny sen feat. Te-Tris

16. Gin & Sprite feat. Diox, Oldas, My-Key

17. Jedno serce

Polecane

Share This