Kobra zamyka listę gości i zapowiada maksisingiel


2013.10.23

opublikował:

Kobra zamyka listę gości i zapowiada maksisingiel

22 listopada nakładem Step Records ukaże się solowy album Kobry „Golden Era”. Poznański raper na swoim profilu w portalu społecznościowym facebook.com zdradził listę gości oraz informację o ekskluzywnym maxisinglu dodawanym do preorderów. Wkrótce start przedsprzedaży oraz kolejne single.

Druga, solowa płyta w dorobku Kobry składa się z 17-u premierowych utworów. Gościnnie Sobota, Zeus, Gedz, Blejk, Kroolik Underwood, DJ Decks, Bob One, Oldas, Roks One, Jodsen, Te-Tris oraz Diox. Za warstwę muzyczną w głównej mierze odpowiada SoDrumatic. Oprócz niego pojawią się jeszcze tacy producenci jak PSR, Świerzba i Sherlock.

{reklama-hh}

Poznański MC docenił słuchaczy kupujących oryginalne krążki. Do pierwszych zamówień na album „Golden Era” w sklepie preorder.pl zostanie dodany ekskluzywny maxisingiel  z 2 premierowymi nagraniami, remixami oraz utworem „Witamy W Mieście 2 RMX”, w którym pojawią się nowe zwrotki od takich raperów jak Bezczel, Te-Tris, Diox, VNM, Bonson, Oldas, Roks One oraz Braddu. Maxisingiel zostanie wytłoczony w nakładzie 500 sztuk. Każda kopia będzie zawierać indywidualny numerek od 001 do 500. Album „Witamy W Mieście 2” nigdy nie zostanie dotłoczony. Jest to ścisła, kolekcjonerska akcja.

Więcej informacji wkrótce. Jeszcze w tym tygodniu słuchacze otrzymają nowy teledysk promujący krążek „Golden Era”.

Polecane

Share This