Kogo usłyszymy na „Hulankach”? Young Leosia przedstawiła gości


2021.08.17

opublikował:

Kogo usłyszymy na „Hulankach”? Young Leosia przedstawiła gości

fot. mat. pras.

Zbliżamy się do końca preorderu „Hulanek”, debiutanckiej epki Young Leosi. Wydawnictwo możecie zamawiać jeszcze tylko do jutra, co jest podyktowane tym, że artystka chciałaby, aby płyty (i oczywiście szklanki) jak najszybciej trafiły w Wasze ręce. Poznaliśmy dziś tracklistę złożonego z siedmiu utworów wydawnictwa, tym samym dowiedzieliśmy się, że Leosia zaprosiła na „Hulanki” dwoje gości. Obok Żabsona, którego słyszeliśmy w singlu „Jungle Girl” na płycie pojawi się także Oliwka Brazil, która dograła się do „Stonerek”.

Misie, chciałam wam bardzo bardzo podziękować za tak ciepły odbiór mojego preorderu. Jestem wzruszona, kiedy widzę te liczby, mimo że to dopiero moja pierwsza epka. Dziękuję za zaufanie i obiecuję, że was nie zawiodę. Będziemy do tego tupać nóżką w każdym klubie

Z okazji tego, że już są Was tysiące musimy zamknąć preorder troszkę wcześniej. Ilości przerosły nasze oczekiwania, a nam bardzo zależy na tym, żebyście dostali materiał jak najszybciej, dlatego w środę o północy zamykamy sprzedaż.

Kocham was, jesteście niesamowici – pisze do słuchaczy artystka.

Young Leosia – „Hulanki” – tracklista:

1. Pościg
2. Szklanki
3. Baila Ella
4. Wyspy
5. Jungle Girl ft. Żabson
6. Stonerki ft. Oliwka Brazil
7. Solitaire

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Young Leosia (@youngleosia)

Polecane

Share This