Kolejne szczegóły nowego albumu Anti Tank Nun


2013.03.27

opublikował:

Kolejne szczegóły nowego albumu Anti Tank Nun

Dobiegają końca prace nad najnowszym krążkiem Anti Tank Nun zatytułowanym „Fire Follow Me”, a tymczasem mamy wielką przyjemność pokazać światu okładkę tego wydawnictwa. Jesteśmy pewni, że dzięki temu, iż jest bardzo charakterystyczna, fani z łatwością znajdą tę płytę na półkach sklepowych. Na 13 maja zaplanowana jest premiera krążka w Polsce, a w czerwcu materiał trafi do Stanów Zjednoczonych i Europy. Jest na co czekać, bo szykuje się kawał dobrego hardrockowo – heavymetalowego grania.

Zespół chyba tym razem zaskoczy sympatyków swojej twórczości, bowiem zapowiada się płyta nieco inna, ale nie pozbawiona ostrego pazura. Nie zawiodą się starzy fani Anti Tank Nun, ale chętnie sięgną po tę płytę słuchacze, którzy do tej pory ostrożnie podchodzili do muzyki tego zespołu. Rok wspólnej pracy muzyków procentuje w tej chwili, co doskonale już słychać w nowym materiale. Wiele ciekawych melodii, dobrych gitarowych riffów, Titusa jakiego jeszcze nie słyszeliście – to tylko początek zapowiedzi w temacie nowej płyty.

Anti Tank Nun to formacja założona przez Tomasza Titusa Pukackiego, frontmana Acid Drinkers i 14 – letniego wówczas gitarzystę Iggiego Gwaderę. Rok temu pojawiło się debiutanckie wydawnictwo zespołu zatytułowane „Hang’em High” i zrobiło sporo szumu w Polsce. Od tego czasu Anti Tank Nun z jednorazowego projektu stał się pełnoprawnym bandem, z bardzo liczną rzeszą fanów i w tej chwili, jako zespół – mają już wiele do powiedzenia na naszym rodzimym rynku muzycznym.

Członkowie Przeciwpancernej Zakonnicy zakończyli już nagrania do „Fire Follow Me”, w tej chwili materiał  jest miksowany i przygotowywany do wydania. A tymczasem w kalendarzu zespołu pojawiają się kolejne, letnie daty festiwalowe, w planach jest także trasa koncertowa, ale to już jesienią.

Polecane

Share This