Kolejni reprezentanci chillwagonu w Fame MMA?


2021.02.10

opublikował:

Kolejni reprezentanci chillwagonu w Fame MMA?

fot. kadr z wideo

6 marca Kizo zmierzy się z Popkiem w main evencie gali Fame MMA 9. Dla obu artystów będzie to druga walka w barwach tej federacji. Autor „Posejdona” przegrał swoje starcie na czwartej gali, Popek bez problemu uporał się ze Stiflerem na „siódemce”.

Dowodzona przez Borixona ekipa chillwagon, do której należy Kizo, cieszy się w kraju ogromną popularnością, stąd trudno się dziwić, że włodarze federacji chcieliby pozyskać do swoich walk także innych reprezentantów grupy. Podczas Fame MMA 9 Cage Kizownik nie ukrywał, że były już pewne zakusy w tym kierunku, studząc jednocześnie emocje, że w klatce nie zobaczymy Borixona.

Borixon już jest ojcem i „ojcem” chillwagonu. To już można powiedzieć rap-dziadzio. Dajcie spokój Borixonowi – śmieje się raper.

Kogo w takim razie szefowie Fame brali pod uwagę? Raper zdradza, że kontaktowano się z Żabsonem i Olszą, ale nie oznacza to, że artyści wyrazili zainteresowanie.

Sprawdź także: Na miesiąc przed walką z Kizo Popek zna już kolejnego rywala na Fame MMA

Jeśli chodzi o resztę chillwagonu, myślę, że nie wzięłaby udziału. Różnica między mną, a resztą ekipy jest taka, że jest tam wielu młodych artystów, są też moi rówieśnicy, ale są też młodsi i to są tacy prawdziwi artyści z krwi i kości od urodzenia, pełna zajawka, hip-hop. U mnie było troszkę inaczej w życiu, ja te sztuki walki trenuję 11 rok życia, całe życie trenowałem sport. Tam chłopaki nie uprawiają sportu na co dzień, tak jak ja, więc myślę, że to przeważa nad tym, że nikt nie będzie zainteresowany. Tym bardziej, że chłopaki mają dużo roboty z muzyką – komentuje artysta.

Reprezentanci chillwagonu faktycznie są zajęci muzyką. Wczoraj w sieci pojawił się klip do premierowego kawałka Olszy „Piesek”, który znajdziecie poniżej.

Polecane

Share This