Kolejny polski rapowy klip przekroczył sto milionów na YouTube


2021.06.19

opublikował:

Kolejny polski rapowy klip przekroczył sto milionów na YouTube

Dwa tygodnie temu informowaliśmy was, że klip do kawałka K2 feat. Buka – „Jeden moment” przekroczył magiczną barierę 100 milionów wyświetleń. Na kolejnych sto milionów nie musieliśmy czekać zbyt długo. Utwór „Eldorado” Deemza, Bedoesa i PlanaBe przekroczył właśnie magiczną barierę. Video zadebiutowało na YouTube 19 października 2017 roku.

– Pod Eldorado wybiło właśnie 100.000.000 (sto milionów) wyświetleń. Dostałem za ten kawałek flaszkę Jim Beam-a, ale z racji, że nie piję chciałem ją dać mojemu Dziadkowi, ale wypadła mi z bagażnika i się zbiła. Pozdrówki Deemz i PlanBe – skomentował sukces numer Bedoes.

– Ciekawostka: nie dojechałbym na klip gdyby nie to, że Multi mnie zawiózł. Bardzo dziękuję – dodał Borek.

Przypomnijmy, że jako pierwsze barierę 100 milionów viewsów na YouTube osiągneło video Grubsona „Na szczycie”. Długo wydawało się, że drugim teledyskiem w kolejce będzie „Jeden moment” K2 i Buki, ale to wideo mocno wyhamowało i dopiero dwa tygodnie temu przebiło sto baniek. Niedługo po Grubsonie magiczną barierę przebił „Język ciała” Tymka, później mieliśmy jeszcze „Zbyt wiele” Kaena, Wdowy i Cheeby, „Half Dead” Quebonafide i ReTo, dwa klipy Palucha – „Bez strachu” i „Szaman”, a ostatnio jeszcze „Anioły i demony” Tymka i „Rainman” nagrany także przez Tymka z gościnnym udziałem Tedego.

Polecane

Share This