Kolejny raper idzie w ślady Peji i Kękę


2020.01.03

opublikował:

Kolejny raper idzie w ślady Peji i Kękę

foto: P. Tarasewicz

Małach na swoim Insagramie zamieścił post podsumowujący 219 rok. Raper przyznał, że postanowił coś zmienić w życiu i od września 2019 nie zagląda do kieliszka, Małach poinformował także, że nagrał i wyprodukował solowy album, pierwszy raz na trzeźwo.

– To był dla mnie dobry rok. Jak zwykle więcej pracy przy muzyce niż nad sobą dlatego postanowiłem to zmienić. Od 1 września nie pije chociaż nadal czuje w sobie resztki wódki, napisałem, nagrałem i wyprodukowałem drugą solową płytę – lepszą niż Proverbium, na trzeźwo, od tak, pierwszy raz w życiu. Zebrałem swoje najlepsze bity, kupiłem parę bitów od świetnych producentów i żeby nie myśleć o piciu, melanżu i wyrzucić wszystko z siebie po prostu zrobiłem płytę. Tak chyba mi najlepiej, najbardziej naturalnie, chociaż nie lubię jak dzieje się ze mną coś złego to zawsze wtedy najłatwiej mi coś napisać, nie są to smuty chociaż klimat płyty będzie bardziej poważny niżeli wesoły. Nie zrobiłem w życiu wielu wesołych numerów, czemu? Huj wi.. Może kiedyś się to zmieni, ale na ten moment to co mnie najbardziej jara w tym co robię to emocje.
Dziękuję Wam za ten rok 🙏 Szczęśliwego Nowego roku i do usłyszenia na pierwszym singlu w 2020 ELO

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

To był dla mnie dobry rok. Jak zwykle więcej pracy przy muzyce niż nad sobą dlatego postanowiłem to zmienić. Od 1 września nie pije chociaż nadal czuje w sobie resztki wódki, napisałem, nagrałem i wyprodukowałem drugą solową płytę – lepszą niż Proverbium, na trzeźwo, od tak, pierwszy raz w życiu. Zebrałem swoje najlepsze bity, kupiłem parę bitów od świetnych producentów i żeby nie myśleć o piciu, melanżu i wyrzucić wszystko z siebie poprostu zrobiłem płytę. Tak chyba mi najlepiej, najbardziej naturalnie, chociaż nie lubię jak dzieje się ze mną coś złego to zawsze wtedy najłatwiej mi coś napisać, nie są to smuty chociaż klimat płyty będzie bardziej poważny niżeli wesoły. Nie zrobiłem w życiu wielu wesołych numerów, czemu? Huj wi.. Może kiedyś się to zmieni, ale na ten moment to co mnie najbardziej jara w tym co robię to emocje. Dziękuję Wam za ten rok 🙏 Szczęśliwego Nowego roku i do usłyszenia na pierwszym singlu w 2020 ELO ✨✨✨☕🥛🍫 #malach #malachsolo2 #comingsoon #2020

Post udostępniony przez Małach MR CREW (@malach_mrcrew)

Sprawdź Flintesencję z Rufuzem i Małachem.

Polecane

Share This