Kolejny raper w „Kobietach mafii 2”


2018.08.21

opublikował:

Kolejny raper w „Kobietach mafii 2”

foto: mat. pras.

W ubiegłym tygodniu ruszyły zdjęcia do kontynuacji tegorocznego hitu Patryka Vegi zatytułowanego „Kobiety mafii”. Na planie drugiej części pojawił się reprezentant Stoprocent Sobota, który podobnie jak w „jedynce” wcieli się w rolę Kosy. Dla Soboty będzie to kolejna rola filmowa po „Totemie”.

Okazuje się jednak, że Sobota nie będzie jedynym raperem, którego zobaczymy w „Kobietach mafii 2”. Ba, nie będzie także jedynym artystą nagrywającym dla Stopro. Bonson poinformował za pośrednictwem Instastory, że jego także zobaczymy w filmie. Management artysty potwierdził w rozmowie z nami tę informację.

„Kobiety mafii 2” trafią na ekrany kin na początku przyszłego roku. W obsadzie filmu znaleźli się m.in. Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Sebastian Fabijański i Katarzyna Warnke.

BonSoul w drodze do fanów

Bonson i Soulpete obiecali, że jeszcze przed końcem wakacji fani otrzymają zamówione egzemplarze nowego wydawnictwa ich projektu BonSoul. Soulpete informował w poniedziałek, że przez firmę kurierską wysyłka opóźni się o dzień, niemniej płyty powinny dotrzeć do słuchaczy przed końcem tygodnia. „Kiwka, fifka, rap do piwka” przynosi siedem premierowych numerów, w których gościnnie pojawili się m.in. Peja, Laikike1 i Okoliczny Element. Oto tracklista materiału:

1. Nie jestem zupą pomidorową żeby mnie każdy lubił ft. Starszy Brat, DJ Te
2. Bez Recepty ft. Junes, DJ Kaczy
3. Trochę o piciu ale nie tylko ft. Okoliczny Element
4. Jakoś żyć ft. Jot, DJ Nambear
5. 4 pory oczu ft. Laikike1
6. Setki serc w jednym miejscu ft. Peja, Kuba Knap, DJ Ace
7. Outro/Remix

Polecane

Share This