Kompletna wideografia Jacksona


2010.11.15

opublikował:

Kompletna wideografia Jacksona

Zaledwie tydzień dzieli nas od premiery niezwykłego wydawnictwa , jakim bez wątpienia będzie ekskluzywny box zawierający trzy płyty DVD z kompletną wideografią Króla Popu. Już 22 listopada na sklepowych półkach zagości ekskluzywny box „Michael Jackson’s Vision” , który zawierać będzie  cztery i pół godziny nagrań wideo. Wydawnictwo zawierać będzie ponad 40 teledysków, z których 10 nie było nigdy wydanych na żadnym  DVD. Wspaniałą kolekcję uzupełni premierowy klip do ballady „One More Chance”. Data premiery tego wyjątkowego albumu z pewnością będzie wielkim świętem dla wszystkich fanów muzycznego geniuszu Michaela Jacksona.

PREMIERA 22 LISTOPADA 2010 roku.


* * * * *

Jackson był artysta, który zrewolucjonizował muzyczne klipy, tworząc z nich filmowe mini produkcje. Spektakularny „Thriller” w reżyserii Johna Landisa, stał się kulturowym fenomenem, który jako jedyny teledysk trafił do amerykańskiej Biblioteki Kongresu archiwizującej produkcje budujące dziedzictwo kulturowe USA w dziedzinie film.

Wśród wizjonerskich dzieł artysty znalazły się również „Black or White” także Landisa czy „Bad”, za którego kamerą stanął sam Martin Scorsese. Z muzykiem współpracowali również inni cenieni reżyserzy, w tym John Singleton, Spike Lee i David Fincher. Ponadto we współpracy z siostrą Janet oraz Markiem Romankiem, Michael nakręcił najdroższy  teledysk w historii – „Scream”, którego realizacja w 1995 roku kosztowała 7 milionów dolarów.

Ponadto w zestawie 3 płyt znajdzie się wiele wcześniej nie wydanych na DVD teledysków Króla Popu ze  zremasterowanym obrazem i dźwiękiem.

„Michael Jackson`s Vision” zawierać będzie również bogatą, liczącą 60 stron książeczkę oraz niezwykłą trójwymiarową okładkę.

W środę 17 listopada wszystkich fanów Michaela zapraszamy do warszawskiego klubu The Eve, w którym odbędzie się Michael Jackson’s Vision Party – impreza promująca najnowsze wydawnictwo Króla Popu.

Organizatorzy eventu przygotowali mnóstwo niespodzianek związanych z Michaelem miedzy innymi pokazy tańca w choreografiach do jego utworów , premierowy pokaz klipu „One More Chance”, konkursy z nagrodami. W ten listopadowy wieczór w gościnnych progach klubu nie może zabraknąć żadnego z rzeszy fanów Michaela. Wstęp wolny – zapraszamy.

(Facebook)

 

Zobacz prezentację „Michael Jackson’s Vision”.

***

Michael Jackson`s Vision

Polecane

Share This