Koncertowy teledysk Reni Jusis (wideo)


2016.09.29

opublikował:

Koncertowy teledysk Reni Jusis (wideo)

foto: P. Tarasewicz

Ponad 4 minutowy klip to zestawienie wielu krótkich fragmentów ukazujących Reni Jusis na scenie i poza nią. Ten „krótkometrażowy film” został zarejestrowany podczas kilku letnich koncertów w Olsztynie, Sopocie, Lublinie i Katowicach.

Reni Jusis:

Kiedy okazało się,  że przy okazji koncertów powstaje sporo materiałów video, które moglibyśmy zmontować w klip promujący naszą jesienną trasę klubową, wybór mógł być tylko jeden: DELTA. Ogromnie się cieszę wraz z całym moim zespołem, że zupełnie spontanicznie powstał obraz, będący wspomnieniem naszych letnich koncertów. Nie mogliśmy sobie wymarzyć bardziej wzruszającej pocztówki z naszej wspólnej muzycznej podróży. Mam nadzieje, że ten klip po części ukazuje towarzyszące nam emocje, energię i przede wszystkim entuzjazm i radość jaka daje nam wspólne granie.

Przy okazji pragnę podziękować wszystkim zapaleńcom, którzy przyczynili się do powstania tego teledysku,  ponieważ jest to praca wybitnie zbiorowa. Dziękuję wszystkim organizatorom koncertów, operatorom, montażystom, zespołowi,  obsłudze technicznej i projektantom kostiumów, z którymi miałam przyjemność współpracować. I przede wszystkim dziękuję Wam – naszej publiczności,  której energia do dziś nas wypełnia. Ten klip jest dla Was i w dużej mierze o Was, bo bez Was nie byłoby nas.

Tak prezentuje się lista miast, które Reni Jusis odwiedzi podczas jesiennej trasy:

 

08.10 – Katowice, Klubogaleria SARP

15.10 – Wrocław, HAH

21.10 – Lublin, Nadzieja

29.10 – Poznań, SQ

05.11 – Szczecin, Mojo Club

12.11 – Ostrów WLKP., Stara Przepompownia

19.11 – Katowice, HAH
25.11 – Łódź, OHM

25-27.11 – Warszawa, TBA

03.12 – Kraków, Prozak 2.0

Poniżej do odsłuchu album „Bang”. Tutaj z kolei nasza recenzja.

 

 

Polecane

Share This