Koncerty Dody tylko dla dorosłych? „Mamy dużo cycków”


2023.09.25

opublikował:

Koncerty Dody tylko dla dorosłych? „Mamy dużo cycków”

Prace nad serią koncertów „Doda. Dream Show” idą pełna parą. W nowym odcinku zatytułowanego tak samo reality show zobaczymy obrady sztabu, podczas których dochodzi do pewnego nieporozumienia. Chodzi o limit wieku, w którym można będzie wejść na koncert artystki.

A od jakiego wieku można wchodzić na koncert? – pyta Doda. – Pytam, bo mamy dużo cycków.

Na ten moment ustaliliśmy że to będzie osiem lat – odpowiada producent koncertów Łukasz Zaradkiewicz.

Nie przychodzą na koncert smerfetki i nie jest t koncert o gumisiowych jagodach, więc zdaja sobie sprawę, na jaki koncert przychodzą, czyj koncert. Nie może być napisu, że rodzic zabiera dzieci na własną odpowiedzialność i – nie wiem – zasłania mu oczy? Pier***ę to! – denerwuje się Doda.

Musimy to zakomunikować, ze na naszym koncercie będą takie sceny, które dla niektórych mogą być gorszące – dodaje reżyser Michał Pańszczyk.

Tymczasem Doda święci triumfy po premierze jej piosenki ze Smolastym. Okazuje się, że Smolasty wystąpi też na jednym z koncertów Dody. Przy okazji Doda znajduje pretekst, żeby trochę się ze Smolastego pośmiać.

Zróbmy tak, ze jak będzie milion (wyświetleń na popularnej platformie) zatańczymy salsę. Chciałabym cie oficjalnie zaprosić na ten koncert. A jakbyś Ty do tego wodnego świata…? – pyta Doda.

Może w kąpielówkach takich krótkich lata 90. – odpowiada Smolasty.

Pomyślałam o meduzie. Przeżyła parę milionów lat bez mózgu – mówi Doda.

To jest jakaś sugestia? – pyta Smolasty.

Nie, ale daje nadzieję – opowiada Doba.

Zobaczcie zwiastun dzisiejszego odcinka. „Doda. Dream Show” już o 20.05 na antenie Polsatu.

 

Polecane

Share This