Konkurs – dołącz do Bezczela, Onara, Kajmana i innych


2013.10.06

opublikował:

Konkurs – dołącz do Bezczela, Onara, Kajmana i innych

Bezczel w kooperacji z internetowym sklepem PreorderPL organizuje konkurs dla młodych MC, w którym główną nagrodą jest pojawienia się w oficjalnym remiksie oraz klipie do utworu „Proforma 2 RMX” obok takich raperów jak Bezczel, Hukos, Onar, ZBUKU, Młody M, Buczer, Bosski Roman, Kajman, Zeus czy Kobra. Wszelkie informacje na temat konkursu znajdziecie tutaj .

Konkurs odbywa się pod oficjalnym patronatem wytwórni Step Records i jest wspierany przez marki odzieżowe Patriotic oraz Diamante Wear. Głównym celem konkursu jest znalezienie i promocja młodych, zdolnych raperów. Pokaż, że masz ProForme.

{reklama-hh}Jak wziąć udział?


To bardzo proste. Wszystko streszcza się do kilku kroków. Pobierz instrumental numeru „Proforma 2”, pod który napiszesz i nagrasz autorską 8-mkę w stylu bragga na temat proformy. Następnie gotowy kawałek ładujesz na nasz serwer poprzez formularz dostępny na stronie  (start formularza w sobotę od godz. 20.00) razem z opisem i danymi kontaktowymi, po czym my udostępniamy go ludziom na kanale youtube PreorderPL. 10 najlepszych ósemek konkursowych trafia do II etapu, w którym to już ludzie poprzez głosowanie wybierają zwycięzcę. Szczegóły w regulaminie.

Nagrody

Pierwsze miejsce:

– zaproszenie do wzięcia udziału (napisania autorskich 8-u wersów) w stworzeniu utworu „Proforma 2 RMX” i gościnnego występu obok takich raperów jak Hukos, Onar, ZBUKU, Bosski Roman, Młody M, Buczer, Kajman, Kobra, Zeus i Bezczel,

– zaproszenie na plan profesjonalnie zrealizowanego teledysku „Proforma 2 RMX” (zapewniamy zwrot kosztów przejazdu, hotel, wyżywienie):

– możliwość podpatrzenia pracy profesjonalistów,

– niezapomniana przygoda i możliwość poznania oraz rozmowy z artystami występującymi w utworze,

– autorski podkład muzyczny od Poszwixxxa (Fabuła) do wykorzystania w solowej działalności,

– pakiet ubrań marki Patriotic oraz płyt CD spod szyldu Step Records o wartości 1000 PLN.

Drugie miejsce:

– autorski podkład muzyczny od Świerzby do wykorzystania w solowej działalności,

– pakiet ubrań matki Diamante oraz płyty CD spod szyldu Step Records,

Trzecie miejsce:

– pakiet ubrań marki Patriotic oraz płyty CD spod szyldu Step Records.

4-10 miejsce:

– płyty CD spod szyldu Step Records

Polecane

Share This