Kontrakt płytowy Shauna White`a


2013.07.01

opublikował:

Kontrakt płytowy Shauna White`a

Shaun White nagra płytę wspólnie ze swoim zespołem Bad Things. Album wyprodukuje znany ze współpracy m.in. z Beckiem i The Vines Rob Schnapf. Materiał ukaże się jeszcze w tym roku.

Shaun założył zespół w Los Angeles. Oprócz niego w Bad Things grają jego koledzy z dzieciństwa – gitarzysta Anthony Sanudo i perkusista Lena Zawaideh. Skład uzupełniają wokalista Davis LeDuke oraz basista Jared Palomar. Sam White gra w Bad Things na gitarze.

Pierwszy singiel grupy, „Caught Inside”, jest dostępny od jakiegoś czasu, piosenkę znajdziecie poniżej. Twórczość Bad Things najprościej można określić jako indie rock. W lipcu zespół rusza w trasę po Stanach Zjednoczonych.

White jest nie tylko wielokrotnym triumfatorem imprez spod znaku imprez spod znaku X-Games, ale także dwukrotnym medalistą olimpijskim. Shaun nie miał sobie równych w konkurencji half-pipe na zimowych igrzyskach w Turynie i Vancouver. Zawodnik ma na koncie sukcesy nie tylko w konkurencjach zimowych – z powodzeniem startuje także w zawodach na deskorolce.

Polecane

Share This