Kontrowersyjna uczestniczka X Factor znaleziona z podciętym gardłem

Simon Cowell podsumował jej występ jako kompletny koszmar


2019.11.28

opublikował:

Kontrowersyjna uczestniczka X Factor znaleziona z podciętym gardłem

Wierni fani X Factora na pewno doskonale kojarzą Ariel Burdett, która wzięła udział w brytyjskiej edycji programu. Kobieta po wejściu do sali przesłuchań, podeszła do stołu jurorskiego, zdjęła z ręki naklejkę z numerem i cisnęła ją w stronę jury.

“Po pierwsze nie jestem numerem tylko człowiekiem” – powiedziała kobieta.

Cała czwórka jurorów była dość zaskoczona zachowaniem uczestniczki. Ariel przedstawiła się jako “holistyczny trener wokalny” i zaczęła śpiewać. Ponieważ to co zaprezentowała na scenie trudno określić słowami, zachęcamy Was do odpalenia poniższego filmu z zapisem jej występu.

Przewodniczący jury – Simon Cowell, krótko podsumował jej umiejętności wokalne – “To był kompletny koszmar” – stwierdził.

Ariel wdała się jeszcze w krótką rozmowę z jurorami, którą zakończyła słowami skierowanymi do Cheryl Cole:

“Jesteś po prostu głupia”

Uczestniczka została doprowadzona do wyjścia przez jednego z ochroniarzy.

Jak informują brytyjskie media, 12 listopada – Reza Badheri, przyjaciółka Ariel, odkryła, że ta nie żyje. Jej ciało znaleziono w jej domu. Ariel leżała w swoim łóżku i miała podcięte gardło. Obok niej znaleziono nóż. Policją rozpoczęła właśnie dochodzenie w sprawie śmierci Burdett. Na razie nie wiadomo czy kobieta popełniła samobójstwo, czy ktoś ją zamordował.

 

Polecane

Share This