KoRn na Ursynaliach


2011.02.16

opublikował:

KoRn na Ursynaliach

Jest nam szczególnie miło potwierdzić pierwszą gwiazdę tegorocznych Ursynaliów – KoЯn po raz kolejny zawita do Polski! Koncert będzie szczególny, ponieważ będzie to pierwszy plenerowy występ zespołu w Polsce! W wywiadach Jonathan Davis często podkreśla, iż uwielbia polską publiczność, a jednym z jego pragnień jest wystąpić w miejscu, gdzie żadne ściany nie będą mogły ograniczać wyznawców KoЯn’a! 🙂” – taki komunikat pojawił się na oficjalnej stronie Ursynaliów – czy juwenaliów organizowanych przez warszawską SGGW. Zdaje się, że żadnej oficjalnej informacji od mediów nie rozesłano – studenci często idą na „żywioł”, jednak w tym przypadku informacja wydaje się być pewna. Co prawda na oficjalnej stronie KoRna brak informacji o tym występie, ale od dawna potwierdzony jest np.: koncert w Pradze 11 czerwca 2011 w ramach Sonisphere Festival 2011; poza tym, nie od dziś wiadomo, że w tym czasie formacja Jonathan`a Davis`a rozbijać się będzie po Europie.

Ursynalia w tym roku mają odbyć sie w dniach 1-3 czerwca. – Tegoroczna edycja odbędzie się w zmienionej formie i dacie. Po pierwsze robimy duży krok naprzód, by przemienić imprezę studencką w profesjonalny festiwal muzyczny, z gwiazdami, których nie trzeba nikomu przedstawiać. Po drugie zaś zmieniliśmy datę festiwalu… – czytamy na stronie Ursynaliów.

Trzymamy za słowo – bo przy line-up`ie otwieranym przez taką gwiazdą, żadne wpadki i potknięcia organizacyjne nie będą tak łatwo wybaczane, jak w przypadku poprzednich edycji.

Jeśli faktycznie organizatorom marzy się zrobienie kroku naprzód i przeistoczenie „imprezy studenckiej” w „profesjonalny festiwal”, to poza atrakcyjnymi wykonawcami (do niektórych zdążyliśmy się już prawie przyzwyczaić;), może czas na zmiany?), sprawy takie jak: kwestia dostępu na teren imprezy, w tym przepustowości bramek; lokalizacji i funkcjonalności strefy gastro (zwłaszcza w kontekście kretyńskich przepisów dot. sprzedaży alkoholu na imprezach masowych – jeszcze raz dziękujemy kibicom i politykom); ograniczenie wstępu do fosy wszystkim krewnym i znajomym królika, tj. studentów z Samorządu – muszą być w tym roku dokładnie przemyślane i rozwiązane, bo już tak łatwo wszystkich wtop na karb „studenckiej organizacji” zrzucić się nie da.

****

Update – 2011-02-15 12:30

I jest oficjalny mail od organizatorów – oto jego treść:

KoЯn po raz kolejny zawita do Polski! Będzie jedną z gwiazd imprezy Ursynalia 2011 – Warsaw Student Festival w ramach Juwenaliów Warszawskich. Koncert będzie szczególny, ponieważ po raz pierwszy w Polsce zespół zaprezentuje swoje show w plenerze! W wywiadach Jonathan Davis często podkreśla, iż uwielbia polską publiczność, a jednym z jego pragnień jest wystąpić w miejscu gdzie żadne ściany nie będą mogły ograniczać wyznawców KoЯn’a!:)

W tym roku Ursynalia przybiorą iście festiwalową formułę i odbędą się w dniach 1, 2 i 3 czerwca tego roku. Każdego dnia organizatorzy planują występ zagranicznej gwiazdy jak również znanych polskich artystów. Ursynalia 2011 to dwie sceny – główna i klubowa, strefa extreme zone oraz mnóstwo innych atrakcji.


Niebawem zostaną ogłoszeni kolejni artyści a już 21 lutego ruszy sprzedaż biletów. Będą one dostępne w sieci sprzedaży Ticket Pro, Empikach, sklepach Media Markt i Saturn w następujących cenach:

Karnety:

 Studenci SGGW/ Pozostali Studenci/ Nie Studenci

21.02-31.03

 20 zł/ 35 zł/ 60 zł

01.04-31.05

 25 zł/ 45 zł/ 80 zł

01.06-03.06

 35 zł/ 50 zł/ 90 zł

 

Jednodniowe

 Studenci SGGW/ Pozostalii Studenci/ Nie Studenci

21.02-31.03

 15 zł/ 20 zł/ 30 zł

01.04-31.05

 20 zł/ 30 zł/ 40 zł

01.06-03.06

 30 zł/ 35 zł/ 45 zł

 

Strona Festiwalu: www.ursynalia.pl

Polecane

Share This