Kosi JWP w nowym klipie Przyłuca


2022.01.23

opublikował:

Kosi JWP w nowym klipie Przyłuca

fot. kadr z wideo

Choć od premiery ostatniego krążka Przyłuca minęło trochę czasu, QueQuality przypomina o płycie, publikując nowy promujący go klip. Pochodzący z krążka „Przyjaciele czekają w domu” numer „Voyage” został wzbogacony o zwrotkę Kosiego.

Tamten rok był dla mnie przełomowy pod względem spełnionych marzeń. Teraz to „plany”, kiedyś nie do spełnienia myśl, że zrobię numer z legendą, której słuchałem za dzieciaka, chłonąc to wszystko. To nie tylko moje marzenia, ale moich braci również. Tak było z VNM-em, dziś jest tak z Kosim – wielki szacunek i 5 za kozacką zwrotę – komentuje Przyłu

„Przyjaciele czekają w domu” to trzeci studyjny album Przyłuca. Jest to zdecydowanie jeden z najbardziej osobistych materiałów w dorobku artysty. Siłą tego krążka jest absolutna i nieskrępowana niczym autentyczność. Odważne obserwację i mocno życiowa treść podana w sposób wyjątkowo ekspresyjny to cechy charakterystyczne tej płyty. Za produkcje na albumie odpowiadają rodzimi producenci, których obecność stanowi swoisty stempel jakości nowego wydawnictwa.

Polecane

Share This