Kostiumy Taco Hemingwaya i Quebonafide na aukcji charytatywnej

Taconafide również gra z WOŚP.


2019.01.20

opublikował:

Kostiumy Taco Hemingwaya i Quebonafide na aukcji charytatywnej

fot. P. Tarasewicz

Choć 27. finał WOŚP zakończył się przed tygodniem rekordową kwotą 92 143 798 PLN, ostateczny wynik będzie na pewno znacznie lepszy. Wszystko dzięki trwającym do końca miesiąca aukcjom charytatywnym, w które zaangażowani są także muzycy.

Co wystawili w tym roku artyści? Dawid Podsiadło przekazał Orkiestrze swój Małomiasteczkowy Kiosk, którego cena przekroczyła już 15 tys. PLN, Kasia Stankiewicz rower, którego cena wynosi obecnie ponad 8000 PLN, Białas platynową płytę otrzymaną za “H8M4” (już ponad 6000 PLN). To tylko niektóre przykłady tegorocznych aukcji. Więcej ciekawych ofert związanych z artystami znajdziecie tutaj.

Z orkiestrą grają w tym roku także Taco Hemingway i Quebonafide. Duet Taconafide przekazał WOŚP kostiumy z teledysku do “Tamagotchi”, czyli najpopularniejszego rapowego utworu 2018 w Polsce. – Stroje zaprojektowała Lukrecja Nagabczyńska we współpracy z Magdaleną Sękrecką. Kostiumy są unikatowe, wykonane specjalnie na potrzeby klipu. Licytacja obejmuje komplet dwóch strojów, po jednym od każdego z wykonawców – czytamy w opisie aukcji.

Licytacja potrwa do 28 stycznia, obecnie wartość kostiumów wynosi 990 PLN. Jeśli chcecie mieć te stroje w swojej kolekcji, a jednocześnie wesprzeć WOŚP, zajrzyjcie tutaj.

Polecane