Kot & Adam L nowymi rekrutami MaxFloLabu


2014.02.11

opublikował:

Kot & Adam L nowymi rekrutami MaxFloLabu

Fanom MaxFlo Adam L dał się poznać m.in. jako współproducent bitu w konkursie „Łap bit, daj hit!”. Teraz w duecie z Kotem (MC) zasila szeregi MaxFloLabu.

W sieci jest już klip promujący album duetu zatytułowany „W kolejce po tytuł”. Krążek jest zbiorem różnorodnych utworów, co, jak tłumaczą sami artyści, wiąże się z poszukiwaniem muzycznego „ja” będącego wynikiem danych rozważań, nastrojów czy sytuacji. Materiał zarejestrowany został w ciągu ostatnich trzech lat w Łejkap Studio. Wkrótce na MaxFlorecTV pojawi się odsłuch całego materiału.

{reklama-hh}

Przypomnijmy, że MaxFloLab to inicjatywa mająca na celu przedstawianie i promocję tych mniej znanych, a wyróżniających się twórczością artystów. Projekt stworzyło i prowadzi wydawnictwo muzyczne MaxFloRec. Każdy zainteresowany może wysyłać swoje nagrania  na demo@maxflo.pl. Ten, którego MP3 zwróci uwagę zostaje poddany ocenie słuchaczy.

To właśnie odbiorcy wybierają, komu agencja ma wydać materiał „na legalu”. Pierwsze wyróżnienie otrzymał od nich K2. Jego solowy krążek trafi na półki sklepowe już wiosną tego roku.

Kot & Adam L – duet MC i producent z Lublina, rocznik ’92. Z muzyką związani
od pierwszej klasy szkoły muzycznej. Kot, na co dzień student aktorstwa w PWSFTviT
w Łodzi, to wielokrotny laureat bitew freestyle`owych. Dwukrotnie zajął III miejsce na WBW (Wielka Bita Warszawska).

Adam L. wraz z Zeteną tworzy duet MPC Live act. Można  go posłuchać na showcase’ach hip-hopowych na terenie całego kraju oraz w dostępnych w sieci one shotach (zob. Kurnik Studio Oneshot). W 2013 r. wraz z Zeteną dostał się  do finału Mistrzostw Polski Producentów „Beatbattle Poznań”.

Polecane

Share This