Krist Van D – „Hangover” (wideo)


2013.07.02

opublikował:

Krist Van D – „Hangover” (wideo)

Po wiosennym bardzo udanym i bardzo dobrze przyjętym w świecie muzyki remiksie dla Shauna Bakera, Krist Van D poszedł za ciosem i oto mamy – singiel stworzony wspólnie ze światowego formatu włoską wokalistką Dhany, znaną m. in. z projektu z Bennym Benassim (Benassi Bros.) oraz takich światowych hitów jak: „Hit My Heart”, „Make me Feel” czy „Every Single Day”.

Krist Van D to artysta obecny na scenie klubowej już od ponad 10 lat. Znany przede wszystkim z takich hitów jak „You Are The One”, „Feel Me”, “I Don’t Mind” czy „Be Without You” (feat. Trish), które do dziś są grane na antenach rozgłośni oraz w klubach w kraju i za granicą. Z sukcesem współpracował już z różnymi wokalistkami – jego utwory śpiewały Gosia Andrzejewicz czy Patricia Kazadi.

Do dobrej zabawy w zaproponowanym przez DJ’a rytmie zachęca również teledysk do tego singla. Kręcony wysokiej klasy sprzętem filmowym w kilku miejscach Europy – w tym w południowych, pełnych słońca Włoszech, nad brzegiem szumiącego morza – pochłonął budżet, który czyni go aktualnie najdroższym teledyskiem w historii polskiej muzyki klubowej.

Polecane

Share This