Kroolik Underwood na „CNO 2”


2012.07.24

opublikował:

Kroolik Underwood na „CNO 2”

Dziś poznaliśmy kolejnego polskiego gościa, który pojawi się na najnowszym albumie Slums Attack „CNO2”. W utworze „Samotność po zmroku” wystąpi Kroolik Underwood.

Kroolik Underwood to jeden z najbardziej nietuzinkowych muzyków na polskiej scenie hip-hopowej. Wokalista, instrumentalista i producent w jednym 23 czerwca bieżącego roku wydał nakładem RPS Enterteyment swój solowy album zatytułowany „Gentelman Flow”. – Jestem pod wrażeniem wszechstronności tego artysty. Odkąd tylko zaczęła się nasza współpraca, wiedziałem że chcę, by swoją niezwykłą muzyczną osobowością ubarwił najnowszą płytę Slums Attack – mówi Rychu Peja.


W dniu premiery płyty „CNO2” planowana jest konferencja prasowa a wieczorem tradycyjny już bankiet. – Przez pierwsze dwa dni od premiery będziemy podpisywać nowy album w sklepach muzycznych na terenie Poznania. – mówi Peja. – Jeśli chodzi o kwestie muzyczne, wszystkie bity wyprodukował DJ. Decks, za miks odpowiedzialna jest ekipa White House Records, czyli Magiera i LA., duet z Wrocławia. Zrobiliśmy też grupowe foto, które znajdzie się na froncie okładki i będzie odwzorowaniem i celowym nawiązaniem do klasycznej okładki płyty „Całkiem Nowe Oblicze” z 1999 roku. Oprócz uczestników tamtej starej sesji pojawią się nowi ludzie, również ci, którzy muzycznie wychowywali się na pierwszej części „CNO” z 1999 – dodaje raper.

Premiera „CNO2” już 15 września. Kroolik Undwerwood, to kolejny po raperach zza oceanu takich, jak Masta Ace i ONYX oraz polskich artystach, jak choćby ogłoszony niedawno Glaca (My Riot), Pezet czy Śliwa mocny akcent wydawnictwa.

Ruszyła także machina promocyjna płyty. – Koncerty promujące krążek „CNO2” są już zabookowane niemal do końca roku, jeśli ktoś jest zainteresowany, niech się śpieszy! – mówi Peja.

Polecane

Share This