Krzysztof Kozak i Żurom spotykają się po dekadzie


2020.05.18

opublikował:

Krzysztof Kozak i Żurom spotykają się po dekadzie

Wygląda na to, że Krzysztof Kozak i Żurom zakopali topór wojenny. Panowie spotkali się, żeby wyjaśnić pewne kwestie i przy okazji porozmawiać o dawnych czasach na potrzeby filmu o słynnej wytwórni RRX. Na początku Kozak tłumaczy dlaczego nominował Żuroma do nawinięcia swojej gorącej szesnastki.

Andrzej działa bardzo konkretnie promując „BHP ulicy”, czyli wychwytując tych co zachowują się nie fajnie – powiedział Kozak nawiązując do akcji „Stop Pomówieniom” – Akcja jest ważna, zwłaszcza dla chłopaków z zasadami i nominacja ma na celu otworzenie głów na pewne zachowania – dodał.

SPRAWDŹ TAKŻE: „Adam the Apostate – Nergal the Heretic” – powstaje filmowa biografia lidera Behemoth

Krzysztof Kozak ujawnił, że powstający film o RRX będzie zawierał dwa lata z życia studia i Kozaka. Spotkanie miało na celu przypomnienie pewnych wydarzeń i faktów z tamtych czasów, które mają być zawarte w nadchodzącej produkcji. Panowie w końcu wyjaśnili sobie nieporozumienia sprzed lat i zapowiedzieli, że wkrótce dowiemy się nieco więcej m.in. z katalogiem RRX.

Krążyły różne legendy i plotki. Gdybym nie miał możliwości wydawania tych płyt, to bym ich nie wydawał. Tak samo Krzysiek i tak samo pewien Pan, o którym powiemy. Wyszły pewne rzeczy, że ten Pan mówił inne rzeczy mi, a inne Krzyśkowi – tłumaczy Żurom.

Dokumenty podpisywał dwukrotnie, na dwie strony – dorzucił Krzysiek Kozak.

SPRAWDŹ TAKŻE: Doda o „cenzurze w mediach”: „Wszyscy wiemy, jak to wygląda i jaka to jest j***na ściema”

Polecane


Share This