Książę Harry zarapował w programie Jamesa Cordena. Nagranie stało się hitem sieci


2021.02.27

opublikował:

Książę Harry zarapował w programie Jamesa Cordena. Nagranie stało się hitem sieci

Książe Harry i Meghan Markle zrezygnowali z królewskich przywilejów i rozpoczęli nowe życie w Stanach Zjednoczonych. Początkowo unikali kontaktu z mediami, ale niedawno ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka. Para ma niebawem pojawić się w programie Oprah Winfrey, a Harry zrobił niemałą niespodziankę swoim fanom pojawiając się w programie Jamesa Cordena. W czasie wycieczki po ulicach Los Angeles Corden i książę Harry rozmawiali m.in. o synu pary. Książę jest nim zachwycony oraz ujawnił, że pierwsze słowo malucha brzmiało „krokodyl”, składające się z trzech sylab. Corden słynie również z tego, że namawia swoich gości do zaśpiewania jakiegoś przeboju. Tak było i tym razem, a książę Harry wykonał fragment piosenki z serialu „Bajer z bel-Air”. Nagranie rapującego księcia pojawiło się w sieci i szybko stało się viralem. Fani pary są zachwyceni poczuciem humoru Harry’ego.

SPRAWDŹ TAKŻE: Ed Sheeran i książę Harry wspierają osoby borykające się z problemami psychicznymi

Harry zrzekł się tytułu oraz obowiązków względem rodziny królewskiej i może bez konsekwencji robić to co mu się podoba. Dowodem na to są nagrania ze studia, gdzie wnuk brytyjskiej królowej pojawił się w towarzystwie Jona Bon Joviego. Artysta i Harry połączyli siły i nagrali wyjątkowy utwór, który ma promować zawody sportowe dla rannych i okaleczonych weteranów. Impreza miała odbyć się w zeszłym roku, ale ze względu na pandemię musiała zostać przeniesiona na maj lub czerwiec tego roku.

To była niezwykle trudna decyzja dla nas wszystkich. Jestem bardzo wdzięczny tym, którzy tak ciężko pracowali w ciągu ostatnich kilku tygodni, próbując znaleźć alternatywę, aby spróbować kontynuować Invictus Games w inny, bezpieczny sposób – mówił wówczas książę Harry.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This