Książę Kapota, Tede i Ten Typ Mes “naoliwią wam zębatki”?

Ten Typ Mes o zaletach niespodziewanej także dla niego samego współpracy.


2019.01.20

opublikował:

Książę Kapota, Tede i Ten Typ Mes “naoliwią wam zębatki”?

fot. mat. pras.

1 lutego do sklepów trafi debiutancki album Księcia Kapoty “Kapo di tutti capi”. Przed premierą największe emocje budzi numer “Dzisiaj tak”, w którym u boku Kapoty spotykają się Ten Typ Mes i Tede. Choć patrząc na sceniczny staż obu artystów trudno w to uwierzyć, szefowie Alkopoligamii i Wielkiego Joł nigdy wcześniej nie spotkali się w jednym numerze.

Goszcząc w Hyde Parku na antenie Weszło FM Mes zdradził, że do współpracy doszło przez przypadek. – Kapota dał do wyboru różne piosenki, do których wyobrażał sobie, że kolega raper się dogra. Jeden lub drugi. Organizacyjny miszmasz sprawił, że ten sam utwór co ja, wybrał Tede. Okazało się też, ze TDF dograł się pierwszy. Koniec końców ma w numerze takie dwie, zazwyczaj niepasujące do siebie postacipowiedział autor znakomitego ubiegłorocznego “Rapersamplera”.

To nie będzie piosenka śniadaniowa

Określenie “przypadkowa” wcale nie musi oznaczać, że Mes nie jest zadowolony z tej współpracy. Artysta przyznał na Instagramie, że bardzo cieszy go wspólny numer z Kapotą i TDF-em. – Cieszę się, że dekret charyzmatycznego Księcia i lekki chaos w kalendarzu doprowadziły do takiego finału – lirycznie każdy dołożył celne spostrzeżenia, muzyka zyskała. To nie będzie piosenka śniadaniowa, ale po 23:30 w piątek może naoliwić wam zębatki – zapowiada Ten Typ Mes.

Zwrotka w numerze “Dzisiaj tak” nie będzie pierwszą, którą usłyszymy w 2019 w wykonaniu Typa. Wczoraj do sklepów trafiła wspólna płyta Holaka i Frostiego Rege “Tego nie widać, to słychać”. Mes pojawia się tam w zilustrowanym teledyskiem utworze “Wuderzeniu”. Artysta zdradza, że w kolejce są już następne numery z jego udziałem. – Worek z featami 2019 otworzyła płyta Holaka i Frostiego, niebawem dołączy zwrotka na LP Księcia Kapoty i dwie inne – dobrze, bo po płycie „Rapersampler” mam głód bitów z zewnątrz – komentuje.

Książę Kapota, Tede i Ten Typ Mes kręcili w ostatnich dniach teledysk do “Dzisiaj tak”. Czy wideo pojawi się w sieci jeszcze przed premierą albumu? Zobaczymy. Póki co “Kapo di tutti capi” możecie zamawiać na Preorder.pl. Na płycie oprócz Mesa i TDF-a pojawią się także Peja, KaeN i Malik Montana.

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ten Typ Mes (@mestentyp)

Polecane