Kubańczyk: „Mój organizm przestał sobie dawać radę”

Raper musiał skorzystać z pomocy ratowników medycznych.


2021.08.23

opublikował:

Kubańczyk: „Mój organizm przestał sobie dawać radę”

fot. mat. pras.

Niedawno pisaliśmy, że Kubańczyk wraca z wakacji prosto na trasę koncertową. Zarówno przed krótkim wypadem na urlop jak i po powrocie z niego raper ma bardzo napięty kalendarz. Na przestrzeni dwóch miesięcy zdążył zagrać niemal 60 koncertów, co niestety odbiło się na jego zdrowiu. Podczas jednego z ostatnich występów artysty musieli interweniować ratownicy medyczni.

55 koncertów w niecałe dwa miesiące to jednak mocny dystans. Mój organizm po prostu przestał sobie dawać radę. Mamy nauczkę na przyszłość. Chciałem zagrać dla fanów w całej Polsce przed następną falą pandemii, niestety ciągła walka z gardłem, stany zapalne i gorączki występujące po nich, nieprzespane noce, a dzisiaj dodatkowo jeszcze ósemka naciskająca na inne zęby i ciśnienie ponad 160… trochę skomplikowały plany. Dziękuję ratownikom medycznym z Sanoka za szybką pomoc. Czas wziąć na poważnie swoje zdrowie i trochę odpocząć – poinformował Kubańczyk.

Na stronie kubanczyk.com możecie zamawiać nową epkę rapera „Dzień po dniu 2 – Summer Edition”. Wydawnictwo ukaże się 1 września.

Polecane

Share This